En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Saf Feromon

Saf feromonlar, insanlar üzerinde pheromone hormonunun saplanması sonucu bir çok kozmetik üretimi yapan firmaların, kişilerde cinsel çekicilik sağlaması veya sosyal statüyü yükseltmek amacı kapsamında feromonlu parfüm, deodorant, losyon veya benzeri kozmetik ürünleri içerisine (sentetik) saf feromon (kimyevi salgı) oluşturmak kapsamında karşı cinsi (erkek & bayan) etkileyen ürünler üretmeye başlamışlardır.

Doğal yöntemlerle salgılanan feromonların varlığını bilim insanları tespit etmiştir, İnsan ve Feromon başlıklı yazımızda feromonun insanlar zerindeki etkilerinden bahsedilmektedir. İlginçtir ki bahsedilen feromon hormonunu saflaştırarak sentetik hale getirmek için teknolojinin günümüz teknolojisi ile pek başarılı olmayacağı konusunun altını çizmişlerdir.

Bu konuda saf feromon araştırmaların hızla devam etmesi, arz-talep arasındaki doğru orantılı ilişkiyi de gözler önüne sermektedir, alıcı kitlesinin saf feromon nerede satılır? gibi müşterilerin yoğun rağbetlerini gören ve bu konuya kayıtsız kalmayan kozmetik firmaların rekabeti oldukça yüksektir.

Saf Feromon Nerede Satılır


Peki neden saf içerikli feromon satın al araştırması yoğunluk arz etmektedir, saf olmayan feromonlu bileşenlere oranla daha fazla ilgi gösteriliyor? Bunu en belirgin olarak şu şekilde açıklayabiliriz; kullanılan sentetik feromon oranının yüksek olması ve sadeleştirilmiş şekilde kullanıma sunulması kişilerde cezbedici özelliğini daha çok hissettiriyor. Bu nedenle sentetik feromona olan talep yüksek oluyor, aynı zamanda saf feromon fiyatı buna paralel olarak yüksek fiyatlar üzerinden satılıyor.

Feromonları İnsan Nasıl Algılar


İnsanlar feromon hormonun saptandığı, belirtilen kimyevi moleküllerin insanlarda burun ile beyin arasında bulunan bilimde VNO (Vomeronazal) ismi verilen bir organın bu kimyevi salgıları algılayarak beyne uyarı niteliğinde bir sinyal gönderdiği kanıtlanmıştır. Eskiye oranla VNO organı daha düşük seviyede çalıştığı öne sürülmektedir.

Algılama mekanizması ile feromon salgıların kişilerde karşı bireye olan tavır ve davranışlarda da önemli ölçüde rol oynadığı görüşündedir. Vücudumuzun doğal mekanizması sonucu salgılanan kimyevi salgıların herhangi bir kokusu veya rengi olmadığı yönündedir.

Cinsel Cezbedici Saf Feromon Nerede Satılır?


% 100 saf içerikli feromon satışını yapan firma veya benzeri bir üretim yeri ülkemizde bulunmamaktadır. Tabi burada insanları cezbedici pheromoneler olduğunu önemle vurgulamak gerekir. Daha çok yurt dışında imalatını yapan firmaların bu konuda çalışmalar yaptığı bilinmektedir.

Pure (saf) pheromone bazı yabancı internet sitelerinde olduğu iddia edilmektedir, ancak bunların nasıl bir kalitede üretim yaptığı konusunda net bir bilgiden bahsetmek doğru olmaz. Sadece araştırma ve gözlemler çerçevesi içerisinde medyada yayınlanan tanıtımlar doğrultusunda bilgiler verilmektedir. Cinsel yönden cezbetmeyi hedefleyen saf feromon kimyasalları nerede satılır, burada şuna açıklık getirmek isteriz ki; aşağıda saf feromon satışı yapan yabancı internet sitelerinin 3. taraf güvenirliği kendilerine aittir.

Pure Pheromone Satış Sitesi
Saf Feromon Satış Sitesi
Diğer Bir Feromon Satış Sitesi

2. sırada verdiğimiz internet sitesini incelerseniz http://puremones.com/ adresinde görüldüğü üzere bir çok feromon çeşidinin olduğunu göreceksiniz burada farklı pure feromon satın al seçenekleri ile pheromone hormonu salgılayan ürünlerden bahsedilmiştir ve bu ürünlerin etkileyici özellikleri farkı farklıdır, bunları başlıklar halinde incelersek, Uyarı içerikler bahse konu olan internet sitesinin ürün tanıtımlarından alınmıştır, ürünlerin etkili olduğu muhtemeldir.

Saf Cinsel Cazibe Feromonları


En fazla satın alınılan feromon ürünleri arasındadır. Cinsel cazibe ve çekiciliğin artırılması amacı ile kullanılır, seks ilişkisi çekiciliğine paralel olarak zevkin artması için tasarlanmış saf feromon ürünü olduğu iddia edilmiş, pure pheromone kimyevi salgı yayan içgüdüsel niteliğine vurgulanmış olarak bahsedilmektedir.

Saf Romantik Cazibe Feromonları


Buda farklı bir saf feromon formülünün olduğu iddia edildiğinden bahsedilir, romantik ve derin duygular beslenebileceği farklı bir feromon ürünüdür, romantik ve karizma bir kişiliğe bürünmek isteyen kişilerin tercihi olarak söz edilmektedir.

Saf Sosyal Feromonlar


Burada ise sosyal feromonların olduğunu ve sosyalleşme konusunda, öz güven verici ve başarılı olmak yolunda kullanılmak için sözde tasarlanan ürünler içerisindedir. Bahsedilen sosyal feromonları 3 başlık altında ele alacağız,

Saf Cana Yakınlık (Samimiyet) Feromonu


Dikkat ettiyseniz insan feromonları ile duygular arasında kuvvetli bir bağın oluştuğunu açık bir şekilde görebilirsiniz, Cana yakın olmak ve samimiyet duygusunu vermek adına üretilmiş feromon ürünü, internet sitesi üzerinde verilen bilgilere dayanmaktadır.

Saf Güven Feromonu


İnsanlar ile sosyalleşmek ve güven verici bir kimyasal molekül salgılanması için tanıtımı yapılan diğer bir saf feromon ürün çeşidi içerisinde, etkileşim kurmak ve belirli bir konumda yada iş yerinde hiyerarşi düzeyinin yükseltmesi için kullanımı uygun olarak bahsedilmektedir.

Saf Başarı Feromonu


Bu formülün kullanılması bir lider kimliğine bürünmek ve elit iş adamı olarak nüks etmek gerekçesi ile üretilen diğer bir % 100 saf feromon çeşitleri arasında olduğundan bahsediliyor. Başarılı bir kişiyi anımsatmak ve üst yönetim çerçevesi içerisinde kendini göstermek isteyenler için formüle edilmiş pure pheromone ürünleri içerisindedir.

Dikkat! Yukarıda bahsettiğimiz saf feromon bazlı ürünlerin tanıtımını ve satışını yapan http://puremones.com/ web sitesinde ürünlerin etkisinin kesin bir şekilde kanıtlanabilir olduğunu garanti etmediği yasal uyarı şeklinde belirtilmiştir.

Kanun ve yasal yükümlülükler altında Kayratürk Kozmetik Ürünleri feromon içeren belirli bir oranda saf feromonun yüksek olduğu erkek veya bayan parfümünü satın alabilirsiniz.

Ayrıca Tarım İçin Üretilen Saf Feromonlar


Feromonların sadece insanlar üzerinde bulunduğunu sanıyorsanız bu konuda yanılıyorsunuz, bir çok canlı üzerinde etkili olan ve haberleşmede, bilgi aktarımında veya pek çok sosyal hayatları üzerinde etkili olan feromonlar bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Feromon Çeşitleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tarım alanlarının daha verimli hale gelmesi böcek ve haşerelerden tarım alanlarına gelen zararları önlemek için kullanılan feromon tuzaklar bulunmaktadır, ülkemizde de gittikçe yaygınlaşan bu feromon tuzakların tarıma verdiği katkıyı göz ardı etmeyen araştırmacılar ve kimya ile uğraşan uzmanlar, yurt dışından ithal edilen 1 kilo saf feromonun fiyatının 1 milyon civarı olması NEÜ kimya bölümünü harekete geçirmiş durumda, 2016 yılı içerisinde saf feromon üretimine başlayacaklarını planlamışlardır.