En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Reklamlar

Misyon olarak müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz sektör içerisinde tanıtımını ve reklamını yapacağımız ürünlerin kaliteli, spot olmayan, kullanıcı kitlesince beğenilmiş ve tavsiye edilen ürünlerinden oluşması firmamızın kriterleri arasındadır. Ünlü reklamcı Leo Burnett'in bahsettiği üzere ''Kendinizi müşterinin yerine koyamıyorsanız, büyük ihtimalle reklamcılık işinde siz olmamalısınız''

Sitemizde reklam vermek isteyen şahıs/firmaların öncelikle yukarıdaki (↑) kriterlerin olurluğunu doğrulamaları önemle rica olunur. Sahte yada müşterileri aldatmaya yönelik parfüm, deodorant veya benzeri kozmetik ürünlerinin reklamı yapılmayacaktır.

Site İçeriği ve Takipçi Kitlesi


Site içeriğimiz genel olarak % 100 oranında parfüm, deodorant, losyon, kolonya veya şişelenmiş güzel kokular hakkında genel konular (haber, tanıtım, bilgi, söyleşi, anket, ödül... vb.) oluşturmaktadır. Site içeriği ile alakalı daha fazla bilgi şu şekildedir.

% 80 Site İçeriği ➨ Cinsel İçerikli Parfümler, Deodorantlar vb..
% 10 Site İçeriği ➨ Genel Parfüm Konuları
% 10 Site İçeriği ➨ Müşteri Bilgilendirme ve Bilinçlendirme

Takipçi Kitlemiz parfüm yada şişelenmiş güzel kokular hakkında her türlü bilgi edinmek isteyen, özellikle cinsel parfüm satın almak için araştırma yapan, anket ve değerlendirmelerde etkin kişilerden oluşan ziyaretçi kitlemiz bulunmaktadır. Sitemize bağlantılı popülerliği yüksek 15 adet sosyal medya hesabına ait resmi sayfa hesabımız ve profilimiz bulunmaktadır.Sosyal medya içerisinde grup ve etkinlikler aktif ve günceldir.

Parfüm Reklamı

Reklam ve Tanıtım Çözümleri


Sitemizde reklam vermek için farklı alanlarda ve değişik türlerde tanıtım seçeneklerimiz bulunmaktadır, Bunlar; Advertorial (içerik-makale) reklam, Çekiliş sponsorluğu tanıtımı ve banner reklamları şeklindedir. Daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Advertorial (İçerik Makale) Reklamları


Advertorial içerik-makale reklamı ürün yada hizmetinizin tanıtımın yer aldığı sitemizde yayınlanacak olan, içerik reklam türüdür ve kalıcıdır. Google ve diğer arama motorları tarafından popülerliği yüksek organik ziyaretçi sayısı tatmin edici kitlesi ile tüm okuyuculara ulaşır, ayrıca sosyal medya hesaplarımızda yayınlanarak ilgi çekicidir. Makaleyi kendiniz hazırlayabilirsiniz, fakat diğer ürün yada hizmetleri aşağılayıcı başlıklar kullanılamaz. Link eklemek istediğinizde reklam fiyatında ayrı ücretlendirme yapılır.

Ücretlendirme: 50 TL dir. (Etkili ve Müşteri Odaklıdır.)

Çekiliş Sponsorluğu Reklam ve Tanıtımı


Sitemiz okuyucuları ve takipçileri arasında tanıtımını ve reklamını yapmak istediğiniz bir ürün/hizmet reklamını yapılacak bir çekilişle katılımın çoğalmasını ve ilgi odağı haline gelmesi için hediye veya benzeri hizmet verebilirsiniz. Piyasaya yeni çıkan ürünlerin tanıtımı ve reklamı için uygun bir reklam türüdür.

Ücretlendirme: Hediye verilecek ürün yada hizmet ile doğru orantılıdır. % 20

Banner Reklamları ve Tanıtımları


Sitenize veya sayfanıza aktif ziyaretçi akışı sağlayarak müşterilerinize ürün/hizmet satışını yapabilirsiniz, Bir çok kişinin aktif halde site ziyareti ile hedef kitle üzerinden, ürün veya hizmet satabilirsiniz, internet reklamcılığının en etkili yollarından biridir. Banner reklam türü sitemizin her sayfasında görünür. Banner reklam boyutları aşağıdaki gibidir.

Banner Reklam Boyutları ve Konumları


750 x 200 Banner Sitemizin açılış (ana sayfa) ve tüm içerik ve kayıt sayfalarının en üstünde göze çarpan dikkat çekici bir konumlaması vardır. Boyut açısında en büyük banner reklam alanımızdır.
Ücretlendirme: 75 TL (Aylık)

320 x 320 Banner Sitemizin sağ tarafında widget (sidebar) en üst kısmında yer alır, tüm içerik ve kayıt sayfalarımızda görünür, gösterişli ve ideal bir reklam boyut alanıdır, en fazla tercih edilen reklam alanıdır.
Ücretlendirme: 60 TL (Aylık)

125 x 125 Banner Yukarıda belirtilen banner gibi sağ tarafta widget (sidebar) alanında yer alır yukarıdan aşağıya doğru sıralamada 2. kısımda yer alan görünür bir yerdedir. Bir Alan içinde 4 adet 125 x 125 boyutlarında reklam alanları vardır bunlardan sadece 1 tanesi kullanılır.
Ücretlendirme: 40 TL (Aylık)

En Etkili Reklam Sloganı Kriterleri


İnsanları sıkmayacak, basit, akılda kalıcı ve eğlenceli olması ürün veya hizmetin ana fikrini benimseyecek şekilde olması dikkat edilmesi gereken önemli adımlardandır. Reklam sloganı belirlediğiniz hedef kitlenin ilgisini çekici ve merak uyandırıcı bir özellik taşıması reklam sloganı özelliklerindendir.

Tüketicinin veya reklamı gören kişinin aklını yormayacak, açık ve net bir şekilde ifade edilmesi reklama olan ilgiyi arttıracak ve etkili kılacaktır. Son olarak ürün veya hizmeti çağrıştırıcı özellikte olması reklam sloganı kriterlerindendir.

Ünlü Kişilerin ''Reklam'' Hakkında Bir Kaç Sözü


''Ne gösterdiğiniz, ne söylediğinizden daha önemlidir.'' David Ogilvy

''Fiziksel dünyada bir müşterinizi mutsuz ederseniz bunu 6 kişi ile paylaşır. Dijital dünyada bir müşterinizi mutsuz ederseniz bunu 6000 kişi ile paylaşır'' Jeff Bezos

''Reklamlar, tutkuların aracıdır.'' Addison