En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ödeme Koşulları Nasıldır

Kozmetik (parfümler) online olarak satın aldığınız ürünlerin bedellerini nasıl ödemeniz gerektiği ve ödemeleri hangi şartlar altında yapacağınız konusunda genel maddeler aşağıdaki gibidir. Müşteri güvenirliğini izlediğimiz politikamız ile güvenli ödemeler ile ilgili sizlere özel seçeneklerimiz bulunmaktadır.

İstediğiniz ürünleri satın alırken telefondan (sipariş hattı) hızlı bir sipariş verebilir yada sipariş sayfamızda bulunan dilediğiniz ürün yada ürünleri seçerek siparişleriniz tamamlayabilirsiniz, sipariş sayfamızda gerekli bilgileri doldurarak en alt kısmında bulunan ödeme seçeneklerinden istediğiniz ödeme türünü seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi ürün teslimi sırasında ilgili görevli tarafından kapıda (teslimat sırasında) ödemeli almak (ücretini kapıda vermek) ve bir çok alternatif seçenekleri ile Kayratürk siteleri sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyar.


Kapıda Ödeme

Kredi Kartı İle Online Ödeme


 • Satın aldığınız ürünlerin bedelini internet üzerinden sitemiz aracılığı ile online olarak ödeme seçeneği, internet alışverişlerinde müşteri güvenliği ilkemize bağlı olarak aktif değildir.

 • Şayet belirtilen ödeme seçeneğinden yinede yararlanmak istediğiniz takdirde bu ödeme şekli ile ürün bedellerini ödeyebilirsiniz. Ancak bu konu hakkında müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurmanızı önemle tavsiye ederiz.


 • Sipariş verdiğiniz kozmetik ürünlerinin (parfüm, deodorant, losyon, vb.) bedelini kredi kartınızla yapmak isterseniz kapıda ödeme seçeneği online ödeme seçeneğine göre müşteri güvenliği açısından daha elverişlidir.

 • Bu ödeme seçeneği ile ürünü adresinize getiren kargo görevlisine, satın aldığınız ürün bedelini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bu seçenekte tüm kredi kartları ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan ücret tahsili için hiç bir biçimde ek bir ücret talep edilmez.

 • Kapıda ödemelerde kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır. Bu konu hakkında lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek talebinizi bildiriniz, dinamik ve hızlı çözümler üreten personellerimiz sizlere en hızlı biçimde yardımcı olacaktır.

Kapıda Nakit Ödeme


 • Kayratürk Kozmetik Ürünleri sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ücretlerini teslimatta nakit bir şekilde kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

 • Teslimat sırasında nakit ödeme seçeneğini seçtiniz, fakat ödeme sırasında nakit bulunmadığı zaman müşteri temsilcilerimiz ile görüşülerek bu ödemeyi kredi kartınızdan yapabilirsiniz, bu uygulama için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

Banka Havalesi veya EFT İle Ödeme


 • Sitemizden yaptığınız aşışveriş ücretlerini ödemenin diğer bir yolu ise banka havalesi yada EFT yolu ile ödeme seçeneğidir. İnternet üzerinden yapacağınız banka havalelerinde işlem ücreti minumum olduğu için imkanınızın elverdiği takdirde bu yolu tercih etmenizi öneririz.

 • Banka EFT yolu ile ödmeler bir gün sonra hesabımıza aktarıldığından ötürü ürünlerinizin kargoya teslim edilmesi EFT talimatının gerçekleşmesi ile doğru orantılıdır. Hesabımıza para aktarılma yapılmasına istinaden tarafınız bilgilendirilerek kargonuz size teslim edilmesi için taşıyıcı firmaya tarafımızca verilir.

Banka Hesaplarımız;


Türkiye İş Bankası
Türkiye Ziraat Bankası
Vakıflar Bankası
Halk Bankası
Garanti Bankası

Paypal İle Ödeme


 • Mevcut paypal hesabınız varsa buradaki hesabınızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bulunan bu hesaptan firmamızın hesabına alışveriş ücretini transfer ederek siparişlerinizi satın alabilirsiniz.

 • Ödemeler genel olarak eklediğiniz kredi kartlarından yada banka hesabınızdan yapılır. güvenli ödeme türlerinden biridir. Önemli bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

PTT İle Ödeme (Posta Çeki yada İsime Havale)


 • Ödeme yöntemlerinden bir olan PTT yolu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Posta çeki hesabımıza yapılacak ödemeler sonunda siparişiniz güvenli bir şekilde sizlere teslim edilmesi için kargoya verilecektir.

 • Dilediğiniz takdirde firmamızın imza yetkisine sahip personellerimiz adına PTT havalesi yaparak ücret ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.