En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bize Ulaşın

Toptan yada Perakende Parfüm & Deodorant İçin Ayrıca Müşteri Temsilcimiz İle Görüşmenizi Öneririz.. Görüş, Öneri, Şikayet veya Teşekkürlerinizi Bizimle Payalaşabilirsiniz, Bizimle İletişime Geçmek İçin Sağ Aşağıdaki Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım İletişim Formunu Kullanabilirsiniz, veya Müşteri Temsilcimiz İle 7/24 İletişim Sağlayabilirsiniz İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. Saygılarımızla..Kayratürk Parfüm ve Deodorant.İletişim

Bize Ulaşın

Kayratürk Kozmetik Ankara/Türkiye Cep : 0536 486 54 85 Email:kayraturk4066@hotmail.com Sitemizin sağ aşağıdaki butondan mesaj yazın, Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin Çok Değerlidir.


Hizmet Verdiğimiz Bazı İl ve İlçeler


Kayratürk Kozmetik e-ticaret sistemleri ile seçtiğiniz ürünleri kargo yoluyla Türkiye geneli ile tüm illere satış yapmaktadır. Büyük şehirler ve ilçelerinde faaliyeti diğer şehirlere oranla daha yüksektir, feromon ve afrodizyak erkek veya bayan olmak üzere en fazla satışını yapmakta olduğumuz bölge ve şehirler şu şekildedir.

İstanbul Parfüm Hizmeti

Türkiye'nin en kalabalık illerinin başında gelen İstanbul'da en fazla parfüm (afrodizyak ve feromon) şatışı yaptığımız Şehirler arasında ilk sıradadır Plaka Kodu: 34 dür. Ürün hizmetini en çok verdiğimiz İlçelerden bazıları ise şu şekildedir, Küçükçekmece ilçesinde bayan ve erkek parfümleri siparişini alarak bu ürünleri kargo yoluyla ulaştırdığımız ilçeler arasındadır, Posta Kodu: 34290 olan Küçükçekmece'de ürün hizmetlerimiz aktiftir. En Etkin parfüm satışı yaptığımız ilçeler arasında 2 sırada olan Esenyurt gelmektedir Posta Kodu: 34517 'dir. Son olarak, Bağcılar ilçesine ürün hizmetimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Postta Kodu: 34200'dür.

Ankara Parfüm Hizmeti

Merkez şubelerimizden biri olan Ankara'da Parfüm/Ürün hizmetimiz faal bir biçimde sürdürülmektedir,  Plaka Kodu: 06'dır. Türkiye'nin en kalabalık ikinci şehri olan başkent Ankara feromon veya afrodizyak kokuların hizmeti verilmektedir. Çankaya ilçesi başta olmak üzere verdiğimiz bazı parfüm ürünü hizmetleri kargo ile teslimatı yapılmaktadır. Çankaya Posta Kodu: 06400 'dür. Yine Keçiören ilçesinde özel olarak hizmetlerimiz aksatılmaksızın sürdürülmektedir. Keçiören Posta Kodu: 06010 şeklindedir. Ankara'nın Yenimahalle ilçesine ürün satışlarımız vardır.Posta Kodu: 06170'dir.

İzmir Parfüm Hizmeti

Ürün/Parfüm hizmetlerimizden biriside Türkiye'nin İzmir şehrinde devam ettirilmektedir Plaka Kodu: 35 dir. Burada yapılan afrodizyaklı ve feromonlu parfüm hizmetlerimiz aracı şirketler tarafından sağlanmaktadır. İzmir şehrinde bulunan ilçelerine en fazla sipariş gönderdiğimiz ilk 3 ilçe şu biçimdedir. Karabağlar ilçesinde en fazla cinsel azdırıcı parfüm gönderdiğimiz ürünler arasındadır. Posta Kodu: 35170 şeklindedir. İzmir Buca'da etkinliğimiz devam etmektedir Posta Kodu: 35390 dır. Son Olarak, Bornova'da afrodizyak etkili kokuların satışı firmamız tarafından yürütülmektedir. Posta Kodu: 35040'dır.

Bursa Parfüm Hizmeti

Satışını sürdürdüğümüz parfüm hizmetlerinden bir diğer yer olarak Türkiye'nin Bursa şehridir. Yukarıda belirtilen hizmetlerde olduğu gibi Bursa İlinde de faal bir şekilde sürdürülen hizmetlerimiz bulunmaktadır. Konum olarak Bursa Osmangazi ilçesinde kargo parfüm teslimatlarımız yapılmaktadır. Posta Kodu: 16010 'dur. Bursa'nın Yıldırım ilçesi dahil olmak üzere faaliyetlerimiz yürütülmektedir. Yıldırım Posta Kodu: 16260'dır. Son olarak Nilüfer ilçesine ait çalışma alanımız içerisindedir. Posta Kodu: 16110'dur.

Antalya Parfüm Hizmeti

Türkiye Antalya'da bulunan hizmetimiz turizm açısından büyük bir spesiyal olan Antalya şehrinde de parfüm/hizmet teslimatı çalışmalarımız devam etmektedir. Kepez ilesinde yine feromonlu parfüm satışlarımız yapılmaktadır tüm illere gönderim şekli olarak kargo ile teslimatlarımız gizli bir şekilde yapılmaktadır. Posta Kodu: 07090'dir. Antalya'nın diğer bir ilçesi olan Muratpaşa kazasınada bir çok gönderim teslimatı yapılmıştır. Posta Kodu: 07025 şeklindedir. Antalya ilçelerinden bir başkası olan Alanya turizm cenneti olan diğer ilçeleri arasındadır. Bu bölgesel konum üzerinden deodorant gibi kokular gönderilmektedir. Posta Kodu: 07400'dür.

Adana Parfüm Hizmeti

Türkiye'nin güneyinde yer alan Adana Şehrine de daimik kazanan siparişlerimiz ve hizmetlerimiz ulaşmaktadır. Adana'da bulunan kargo şirketleri ile anlaşmalı olduğumuz firma tercihlerine istinaden afrodizyaklı parfüm siparişlerimiz gönderilmektedir. Seyhan İlçesine ürün hizmeti sunmaktayız. Posta Kodu: 01000'dir. Konum bölgelerimizden biri lan Yüreğir ilçesine de cinsel içerikli parfümler hizmeti verilmektedir. Posta Kodu: 01220 şeklindedir. Adana'nın güzide kazalarından biri olan Çukurova'da ürün hizmetimiz bulunmaktadır Posta Kodu: 01150'dir.


Yukarıda bahsedilen hizmet bölgeleri içerisine Tüm Türkiye'ye kargo yoluyla teslimatlar yapılmaktadır. Bizimle daha ayrıntılı bir şekilde iletişime geçmek için sitemizin sağ aşağıdaki Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım butonunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Unutmayınız ki sizin görüş ve önerileriniz bizim için en değerlidir.