En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

İade ve Değişim

Firmamız üzerinden ve sitemizden satın aldığınız tüm parfüm, deodorant, losyon, esans veya cinsel kokuları veya benzeri ürünlerin iade ve değişimi yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi mağdur durama düşürmemek için elimizden geleni yapmaktayız.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi için aşağıda bulunan şartlara uygun olması gerekmektedir. Daha hızlı bilgiler için lütfen 0536 486 54 85 numaradan müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Parfüm İadesi ve Değişimi

Hasarlı Ürün İade ve Değişimi


Ürünlerimiz kırılabilir niteliği taşıdığından ötürü tarafımızca sağlam ve güvenilir ambalajlar kullanılır yine de bu tür bir durumla karşılaşmamak için kargo görevlisinden aldığınız ürünün paketini dışından kontrol ederek teslim alınız. eğer ürünün hasarlı olduğunu tespit ettiniz ise kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı tutturarak ürünü almayınız. Nadirde olsa bu tür olaylarla karşılaşılmaktadır. Bu tür durumlarda lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Hatalı Ürünün İadesi ve Değişimi


Şirket prensiplerimiz doğrultusunda ürünlerimiz gönderilmeden önce tamamen kontrollü ve düzenli bir biçimce görevliler tarafından paketleme yapılarak gönderilir, yine de elinize hatalı bir ürün geçtiğini gördüğünüz zaman ürünün orijinalliğini bozmadan tarafımıza kargo şubesizce teslimini yapmak üzere gönderiniz, görevli kişiler tarafından bu aksaklık ivedi olarak değiştirilip talep ettiğiniz ürün sizlere tekrar gönderilecektir. Bu tür durumlarda kargo ücreti firmamıza aittir.

Satın Aldığınız Ürünü İade Etmek İstediğiniz Takdirde


Firmamız Resmi satış yapan bir yapılanmadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında siz değerli müşterilerimizin hak ve yükümlülükleri doğrultusunda bir yol haritası izlenmektedir. Aşağıdaki maddeler doğrultusunda ürünü tarafımıza iade edilebilir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için lütfen Mesafeli Satış Sözleşmesinin 10. Maddesinde bulunan Cayma Hakkı nı okuyunuz.
  • Kargonun tarafınıza teslim tarihini izleyen ilk 14 (on dört) gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi,
  • Ürünün orijinalliğinin yitirmemiş olması ve jiletininden (kutusundan) çıkarılmaması,
  • Kargo içerisinde ürüne ait fatura ve irsaliyesinde tarafımıza ürün ile birlikte gönderilmesi,
  • Varsa Hediye ürünlerinde tarafımıza gönderilmesi, gibi bazı şartlar mevcuttur.

İade Ettiğiniz Ürünün Parasını Nasıl ve Ne Zaman Alırım?


Belirtilen şartlar doğrultusunda firmamıza iade ettiğiniz ürünlerin parası eğer kapıda nakit olarak tarafınızca ödenmiş ise iade işlemlerinin gerçekleşmesine müteakip 3 iş günü içerisinde tarafınıza iban numaranıza gönderilecektir. Bu gibi durumlarda lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Ödemenizi tarafımıza kredi kartı ile tek çekim olarak yaptığınız durumda ödemelerin hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine oranla değişiklik gösterir. Kredi kartına taksitlendirmeler ile ilgili olarak müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.