En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hakkımızda

Günümüz şartları doğrultusunda e-ticaret sistemleri üzerinden satış yaparak müşterilerine daha kaliteli hizmet anlayışını sunan ve bu esaslar doğrultusunda gizliliği esas alarak hem Erkek hemde Bayan Azdırıcı Parfüm satışları gerçekleştiren online satış portalı niteliğinde olan Kayratürk Kozmetik Ürünleri sitemize Hoş geldiniz..

Kayra Kuruluş

Kayratürk Kozmetik Ürünleri 12 Mayıs 2014 tarihinde yenilikçi ve her zaman müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiş olarak kurulmuştur. Kaliteyi idrak ederek hayata geçirilmiş potansiyel müşteri kitlesine sahip Resmi Bir Yapılanmadır.

Parfüm Sektörüne Yeni Bir Bakış..


 • Gerek ülkemizde gerekse yurt dışında kozmetik ürün satış faaliyetlerini sürdürerek kişi ve kişilerin cinsel hazlarını daha üst seviyelerde yaşamasına olanak sağlayan kozmetik ürünleri ve özellikle feromon parfüm çeşitleri ile bu alanda faaliyet gösteren kuruluştur. Bu statüsündeki kişiler ile daimi etkileşim içinde olmak hedefimizdir.

 • Her zaman kendini geliştiren ve yenileyen küresel dünyada bilişim teknolojileri üzerinden afrodizyak kokuların satışının temellerini oluşturarak bu sistem üzerinden, kolaylıkla sipariş alabilmeyi ve gerektiğinde ise iade şartlarına (cayma hakkına) tabi tutulan ürünlerin teslimi gizlilik ilkemize bağlı olarak kolaylıkla yapılmaktadır.

 • Bahse konu olan kozmetik ürünleri içerisinde azdırıcı parfümlerin özellikleri, etkileri, isimleri, koku tanımları, müşteri yorumları gibi bir çok alanda sorularınıza yanıt veren bir portal halinde siz değerli müşterilerine hizmet vermek için kurulmuş ve bilgilendirme amaçlı bir çok ürünlerin tanıtımları araştırılarak sunum yapılacaktır. Kaliteli içerik ve doğru bilgiye ulaşmanız sağlanacaktır.
Hakkımızda

Kayratürk'ü Diğerlerinden Ayıran Fark Nedir?


Hem mağazamızdan hemde bilişim teknolojileri üzerinden online satış yapan kozmetik sektöründe cinsel (azdırıcı) koku ve losyon ürünlerinin faaliyetlerini (bilgi, satış, müşteri yorumları vb.) gerçekleştirmektedir. Bizleri diğer firmalar ile karşılaştırdığınızda aramızdaki farkı vurgulayan bir kaç faktör aşağıdaki gibidir.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi


 • Deneyimli personel kadromuzla müşterilerine her konuda hassasiyet içerisinde iletişim kuran ve çözüm üreten çalışanlarımız ile birlikte daimi ve koşulsuz olarak müşterilerin kıvançlı olmalarını sağlamada üstün gayret göstermek

 • Müşterilerin gereksinim ve beklentilerini daha nitelikli değerlendirme yaparak kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

 • Satın aldığınız üründen memnun kalmamanız halinde, yasa ve kanunlar doğrultusunda cayma hakkınızı kullanarak ürünü tarafımıza teslim ederek değiştirebilir veya ödeme yaptığınız ücreti tarafımızdan rahatlıkla talep edebilirsiniz.

 • Yasal düzenlemelere ve kanunlara kesinlikle riayet ederiz. Bu maddeden hiç bir şekilde taviz vermeyiz.

 • İnsanların meraklarını fırsata çevirerek onları mağdur duruma düşürme gibi bazı illegal satış yapan firmaların aksine müşterinin talep ettiği ürünü sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanıcılarına teslim eder.

 • Kozmetik ürünleri hakkında bilhassa afrodizyak parfümler hakkında bilgi içerikli makaleler düzenleyerek müşterilerin kaliteli ve doğru bilgi alabileceği, her türlü konuda telefon ile müşteri temsilcimizden destek alarak sorularına yanıt bulabilir

 • Yeni çıkan ürünlerin özelliklerini sıralayan, müşteri memnuniyetlerini araştırıp aktaran, bu bağlamda her daim müşteri çıkarlarını gözeten ve talep edilen ürünler ile bire bir odaklı (parfümler yada losyonlara vb.) ulaşmalarını sağlayan firmamız müşteri ile marka arasında nitelikli bir köprüdür.

Orijinal Ürün Garantisi


 • Satışı yaptığımız ürünlerin tamamı yurt dışında rağbet görmüş, kaliteli, müşteri memnuniyet anketleri yapılmış, ürün etkileri test edilen ve gerekli birimlerce onaylanan orijinal ürünleridir.

 • Talep edildiği takdirde, satışı yapılan ürünlere ait gerekli belge ve bilgiler faks, adrese posta yoluyla yada e-posta aracılığı ile müşteriye bizzat ibraz edilecektir. (faturası ürün ile birlikte gönderilecektir.)

 • Bazı kuruluşlar afrodizyak etkili parfüm diyerek satışını gerçekleştirdiği ürün yada ürünlerin hiç bir feromon ;etkisi olmadığı bir çok müşterinin aldığı ürünlerden memnun olmadığı bilinmektedir. Kayratürk Kozmetik Firmamızda satılan ürünlerin tamamı pheromone içerikli, kaliteli ve orijinaldir.

Türkiyenin Her Yerine Hızlı ve Güvenli Teslimat


 • Sipariş verilen ürün yada ürünleri güvenli ve gizli bir şekilde müşteriye teslim edilmesi için gerekli hassasiyeti göstererek hızlı olduğu kadarıyla güvenli bir şekilde ürün teslimatının yapılmasını sağlayan destek birimlerimiz ile daha kaliteli hizmet anlayışına sahibiz.

 • Kargo yada alternatif gönderim biçimlerimiz ile hizmet vermekte olan firmamız, kargonuzun nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceği vb. kargom nerede ;(SMS yada telefon yolu ile) özelliği ile öğrenebilirsiniz.

Uzman Kadro Çağrı Merkezimiz


 • Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tam donanımlı çağrı merkezimizden 7/24 destek alabilirsiniz, sipariş, bilgi, kargo takip yada ilgili konular hakkında bilgi alabilir, teşekkür, öneri veya şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

 • Müşteri odaklılık stratejimiz ile müşterilerine ses tonu ve nezaket ilkelerine özen gösteren bu alanda eğitimli ve deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile daha anlaşılır ve güvenilir bilgi akışı,

 • Müşteri temsilcimize memnuniyet duymadığınız şeyler hakkında şikayetlerinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz, yapılan şikayetleri değerlendirmeye alırken, sizin görüşünüzü firmamıza yaptığınız bir armağan olarak algılarız.

 • Bizler ile iletişim kurmak isteyen her kişi firmamız için araması beklenen bir misafirdir.


Bu hedef doğrultusunda bilinçli bir müşteri kitlesinin oluşmasına katkıda bulunarak daha üst seviyede kozmetik ürünleri hakkında bilgilendirme yaparak En iyi kozmetiklerin sitemizden size ulaşmasını sağlamak.

Sevgi ve Saygılarımızla..