En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Gizlilik Politikası

Kayratürk Kozmetik kişisel verilerin güvenliği için hiç bir şekilde 3. üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve bunun için en yüksek derecede gizlilik ve güvenlik tedbirleri alınarak, müşteri ve ziyaretçilerimizin kişisel bilgileri hiç bir biçimde paylaşılmaz. Satış yaptığımız ürünlerin gizli olduğunun farkındayız.

Gizlilik Politikası Kayratürk Kozmetik


Kayratürk Kozmetik tarafından işletilen ve https://azdirici-parfumler.blogspot.com internet adresi ve uzantılarını firmamıza ait olup şirketimiz tarafından işletilmektedir. Kayratürk Kozmetik çeşitli amaçlar doğrultusunda kişisel veriler (sipariş, iletişim, üyelik, anket vb.) toplayabilir ve bu veriler işlem sonunda titiz bir çalışma ile temizlenir. Aşağıda bahsedilen verilerin nasıl ve hangi amaçlar doğrultusunda kullanıldığından bahsedilmektedir.

gizlilik politikası

Sipariş Bilgileri Gizliliği


Satın alma bilgilerinin işleyiş biçimi sipariş öncesi ve sonrası olarak aşağıda belirtiğimiz aşamalar doğrultusunda gizli bir biçimde yapılır. Bu satış esnasında yapılan işlemlerin işleyiş biçimleri tamamen gizlilik politikamıza uygun bir biçimde çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

1.Sipariş Formunda Verilen Bilgilerin Gizliliği


Bu aşama ürün satın almak isteğinizin belirtilmesine müteakip tarafınıza tercih ettiğiniz ürünün gönderilmesi için doğal olarak verdiğiniz bilgilerdir. Sipariş formunda istenilen gerekli bilgiler, isim, soyisim, adres ve telefon numarası gibi bilgilerdir. Satışın tamamlanmasına müteakip başka işlem yapmaksızın bu bilgiler firmamızın gizlilik politikası gereğince kayıtlardan silinir.


2.Ürün Paket Gizliliği


Burada satışını yaptığımız ürünlerin tamamı, parfüm veya benzeri ürünler içeren cinsel kozmetik ürünleri olduğu için ürün paketlemesi tamamen gizli dışarıdan ne olacağı beli olmayacak şekilde ve kapalı ambalajlarda gönderilerek ürün gizlilik politikamıza uygun bir biçimde gerçekleşir.

3.Ödeme İşleminde Kredi Kartı Kullanmak İstenirse


Burada ödemeyi kredi kartı ile yapmak isterseniz müşteri güvenliğini maksimum seviyede tuttuğumuzun farkına varacaksınız, çünkü firmamız kredi kartı ile online ödeme sisteminin internet ortamında halen güven vermediğini, en güvenilir ve prestijli sitelerin bile SSL sertifikası olmasına rağmen kredi kartı bilgilerinin kötü amaçlı 3 şahısların eline geçtiği bilinmektedir. Bunun gibi bir olumsuzluğa meydan vermemek için kredi kartı ödemelerini kargo şirketinin post cihazları ile yapılmaktadır, bu şekilde daha güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı dokümanında Kargo şirketinin ismi çıkacaktır.


İletişim Bilgileri Gizliliği


Kayratürk Kozmetik firmamıza bazı bilgileri aktarmak için, site hatalarını bizlere iletmek için iyi niyetli kişilerin ulaşması veya feromon parfüm ürünlerinin tarafımıza toptan satışını yapmak veya toptan satın almak isteyen iş ortaklarımızın bizlerle iletişim formunda belirtilen isim e-posta veya diğer bilgiler sizler ile iletişime geçmemizi sağlar ve taraflar arasında konu neticelendiği zaman hiç bir şekilde 3. taraflarca paylaşılmaz ve gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda kayıtlardan silinir.


E-Posta Abonelikleri


E-Posta abonelikleri içerik bakımından, sitemizde yayınlanacak olan güncel yayınlar, tüm kampanya ve indirim fırsatları, müşteri memnuniyeti ve yeni ürün ve afrodizyak parfüm markalarının sitemize eklenmesi ve belirli bilgilendirmeler isteğe bağlı olarak e-posta aboneliği yapmanız sonucunda mail adresinize gelir. dilediğiniz takdirde bu abonelikleri kaldırabilirsiniz. Hiç bir şekilde sitemizin güncel konularını göndermek için otomatik kayıt yapılmaz. Ziyaretçilerimizin talebi üzerine bu işlem gerçekleşir.

Beni Ara Formu


Firmamızın müşterileri ile kolay ve hızlı bir iletişim kurmasında etken olan beni ara formunu doldurarak tarafımıza gönderdiğinizde bilgileriniz tarafımıza geçer, müşterimizle kontak sağlanarak bilmek istediği konular için müşteri temsilcimiz tarafında telefonla veya belirli iletişim ağları ile bilgilendirme yapılır talep edilen konu neticelenmesine müteakip kişisel bilgileriniz silinir.

3.(Üçüncü) Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar


Firmamız web sitemiz dahilinde web sitemiz içerisinde üçüncü taraf web sitelerine veya benzeri uygulamalara link veya reklam amaçlı banner gibi benzeri uygulamalarla diğer sitelere link verebilir. Bu linkler ve uygulamalarla erişilen diğer web sitelerinin gizlilik uygulama ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Gizlilik politikası prensiplerimiz sadece bu web sitesi için geçerlidir. Üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İstisnai Haller


Belirtilen ''Gizlilik Politikası'' istisnai halleri kapsayan bazı hallerde kullanıcıların bilgilerini 3. kişilerle paylaşabilir. Bu İstisnalar şu şekildedir;
Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili ve hukuki otorite tarafından çıkarılan ve hukuk kurallarının getirdiği hallerde, müşterilerimizin veya site ziyaretçilerinin hakları ve güvenliklerini korumak için bilgi vermenin zorunlu olduğu durumlardır.

Tarayıcı Çerezleri


İnternetin kullanımın kolaylaştırılması için site hakkında durum ve tercihler saklar, bu durum internet tarayıcınız ile alakalı bir şeydir. Kişisel veri veya e-postalarınızdan bilgi almak için tasarlanmamıştır. Bu ayarlar değiştirilebilir.

Kayratürk Kozmetik ''Gizlilik Politikası'' değiştiği takdirde ve bu değişikliğin yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Firma : Kayratürk Kozmetik Ürünleri Parfümler
Tel: 0536 486 54 85