En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Azdırıcı Parfüm Etkileri [10 Etken]

Özellikle erkeklerin, bayanları etkilemek için kullandığı azdırıcı parfümlerin etkileri nelerdir? Karşı cinste ne gibi cinsel seksapalite duygularının yaşanmasına sebep olur. Kadınlarda ve erkeklerde cinsel duyguların yoğunlaşmasının etkenlerinden olan kriterleri 10 madde haline sunacağız. Genel olarak afrodizyak etkili kokular ve cinsel çekicilik hormonları salgılayan Feromon (pheromone) parfüm, deodorant ve losyonlar bu kullanıma uygun kozmetik ürünleri içerisindedir. Cinsel istek arttırıcı kokular azdırıcı parfüm kokuları içerisinde yer almaktadır. Karşı cinste gözüken bazı etkileri şu şekildedir;Azdırıcı Parfüm Etkileri 10 Etken

Etkileyici Parfüm Etkileri

Karşı cinsi etkilemek için bir çok yöntemden birisi olan azdırıcı parfümün etkileri ve cinsel duyguların tesirleri hakkındaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Azdırıcı Parfümlerde 10 Davranış ve Hissediş Etkeni


  1. Cinsel etkileşim kurma isteğinin artması, ilgi ve hoşgörünün artması,
  2. Kişiler arasında göz temasının artması ile birlikte seksapaliteye olan yatkınlık, 
  3. Öpme, Okşama veya partnerine daha yakın olma hissi,
  4. Enerjik ve samimi bir iletişimin sağlanması,
  5. Kullanan kişide öz güvenin artması ve konuşmada akıcılık sağlaması,
  6. Devam eden ilişkilerin canlanması ve uzun bir ilişki isteği,
  7.  Erkeklerde maksülen imaj değişikliği ve kendine olan saygısında artış,
  8. Sinirlerin gevşemesi ile birlikte gelen rahatlatıcı bir hissin olaması,
  9. Karşı cinse yeni arkadaşlık edinme isteği,
  10. Cinsel ilişkilerin daha uzun sürmesi ve hazzın artması.

Yukarıda bahsedilen azdırıcı parfüm etkileri kişiler arasında duyulan ve hissedilen duyguların cinsel hazzın ve isteğin artması ile meydana gelecek bazı reaksiyon ve olaylardan kısa bir şekilde özetlemeye çalıştık. Önemli bir hatırlatma; kişilerde cinsel parfümlerin etki etmesi karşı cinsin hangi kokulara tepki vermesi ile alakalıdır.

Firmamız Hakkında Konu Dışı Bazı Bilgilendirmeler


Kayratürk Parfümeri Bir çok orjinal parfüm çeşitleri ile tüm Türkiye'ye kargo teslimatı ile ürün satışı yapmaktadır. Adapazarı ve çevre ilçeleri olan Serdivan ve Akyazı ilçelerine de siparişlerini ulaştırmaktadır sorunsuz ve gizlilik çerisinde kargo gönderimine istinaden kredi kartı ve teslimatta nakit ödeme koşulları ile hizmet sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ''Feromon Parfüm Hakkında Bilgiler'' başlıklı makalemizde feromonlu parfümlerin nasıl olduğu ve işleyiş mekanizmasından ayrıntılı bir şekilde bahsetmektedir.