En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Afrodizyak Parfümün Özellikleri Nedir

Kozmetik ve parfüm sektörü o kadar yoğun bir çeşitlilik sunmaktadır ki; yeni gözde markaların bu çeşitleri inovasyon çerçevesi içerisinde daima yenilik sunmaları ile gerek normal etkili parfümlere her yıl binlerce yenisini ekleyerek çeşitlilik artmaktadır. Bu kokuların yanı sıra afrodizyak etkisi yaratan parfümlerde de gözle görülür bir trend yükselmesi yaşanmaktadır. Yazımızda afrodizyak parfümlerde bulunması gereken özellikleri maddeler halinde sizlere sunmaya çalışacağız.


Afrodizyak Parfüm Özellikleri Nedir

Afrodizyak Parfüm Tercihi

Afrodizyak parfümler içerisinde koku karışımları cinsel çekicilik açısından önemli bir yeri bulunmaktadır. Yazımızda erkek ve bayan afrodizyak parfüm özelliklerinden koku isimlerine yer verilmektedir.

Erkeklerin Kullanımı İçin Afrodizyak Parfüm Özellikleri


Erkeklerin kullanımı için kadınları etkilemek üzere tasarlanmış cinsel etkiyi yoğunlaştıran afrodizyak parfüm tercihleri uzman parfümörlerin açıklamasını baz alarak kadınlar karşı cinste en çok güven verici, güçlü ve kişiye göre karizmatik koku notalarından oluşan parfümlerin kadınları etkilemede en fazla görülen kokulardır. Bahsedilen parfüm spasiyalitesi içerisinde kullanılan koku türlerinden bazıları şu şekildedir. Bergamot, sardunya, sedir, sandal ve neroli çiçeği gibi kokuları kadınlar daha çekici bulur. Bahsedilen güçlü ve karizmatik bir kişiyi nüks eden bazı afrodizyak etkisi veren parfüm içeriğinde misk, amber, öd, frenk üzümü veya tonka fasulyesi bulunan kokuların kadınlar için afrodizyak etkisi yaratan parfüm nitelikleri içerisinde yer verilebilir.

Afrodizyak Etkiye Neden Olacak Bazı Kriterler


Tabi burada şu önemli bilgilerin altını özellikle çizmeden bilgilerin net bir şekilde anlaşılmasını önleyecektir. Afrodizyak kokuların etkisini etkileyen önemli bir neden kişilerin yeme ve içme alışkanlıkları ile doğru orantılı olması bilimin bize sunduğu ayrı bir bilgidir.Kısaca bahsetmek gerekirse Bahsedilen kokuyu kullanacak olan erkekler yağlı ve baharatlı ürünler tüketiyorsa odunsu grubuna giren kokuların kullanılmasından kaçınılmalıdır. Yağlı ve baharatı fazlaca tüketen erkeklere sandal, misk, öd veya amber gibi odunsu grubuna giren kokuların kullanılması önerilmemektedir.

Yağlı besin tüketen kişilere Greyfurt, Bergamot, Narinciye ve Şeftali gibi kokular önerilmektedir. Baharat tüketimi az olan erkeklerde kokuların etkili bir şekilde çekicilik sağlayan kokuların bazıları tarçın, kahve, kişniş, sandal ve sedir gibi baharat grubuna ait kokuları kullanmaları daha uygun olacaktır.

Özellikle altını çizmek istediğimiz bir konuda erkeklerin kullanımına uygun kadınları etkileyen afrodizyak etkisi veren kokular fresh kokularda tercih edilebilir. Erkeklerin kullanımına uygun bayanları etkileyen afrodizyak parfümlerin özellikleri hakkında yukarıda bulunan bilgiler eşliğinde tercih edilebilir.

Kadınların Kullanımı İçin Afrodizyak Parfümün Özellikleri


Yine uzmanların görüşlerinden olan erkeklerde afrodizyak etkisi yaratan koku grupları içerisinde oryantal ve tatlı grubu kokuları oluşturuyor. Yukarıda ismi geçen koku gruplarından bazı kokular şu şekildedir; Özellikle Japon kiraz çiçeği başta olmak üzere, vanilya, çikolata, kırmızı meyveli ve aromalı kokular erkeklerde afrodizyak etkisi yaratmak için tercih edilebilecek kokular içerisindedir. Ayrıca sıraladığımız bu kokuların yanında gül, siyah orkide ve beyaz çay gibi çiçek grubu kokuları da erkeklerde afrodizyak etkisi yaratan kokular olarak sıralayabiliriz.

Afrodizyak Etkisine Neden Olacak Bazı Yaş ve Kriterler


28-30 yaş arasındaki erkekler kırmızı meyvelerden oluşan parfümlerin, turunçgiller ve soft kokuları bu yaşlarda bulunan erkekler için daha çekici ve afrodizyak etkisi veren kokulardır.

30 yaş üstü erkeklere etkileyici gelen kokular içerisinde ise oryantal ve baharatlı kokuların bulunması daha çekici bulunmasından ötürü tercih edilebilir.

Bire bir afrodizyak etkisi yaratan bazı kokular ise yasemin kokusu burada başlıca afrodizyak etkisi yaratabilen öncü kokular içerisindedir. Hormonol dengesi baz alınarak bazı kriterler şu şekildedir; 20-30 yaş grubundaki kadınlar üzerinde cinsel çekicilik veren bazı kokular çikolata tarzı kakoa, Hindistan cevizi ve vanilya gibi kokular 20- 30 yaş grubundaki kadınlar üzerinde daha çekici bir imaj verir.

Parfüm Satışları ve Bölgeler İçin Bilgilendirme


Kayratürk Parfümeri ve Kozmetik ürünleri ile Türkiye'nin bir çok bölgesine afrodizyak etkili parfümler feromon içeren kokuların teslimatını yapmaktadır. Belirtmek isteriz ki; Karadeniz kıyılarımızdan olan Samsun merkez olmak üzere İlkadım ve Atakum ilçeleri dahil olmak üzere tüm yerlerine ürünlerimiz kargo yolu ile gizli bir şekilde teslimatı yapılmaktadır. Siparişleriniz telefon veya sipariş sayfalarımızdan alınmaktadır.

Bundan önceki makalemizde ''Feromon Çekicilik Parfümü'' hakkında bilgilendirmelere yer verilmektedir, feromon ve çekicilik parfümü hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap verilmiştir.