En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Burcunuza Özel Parfüm Tavsiyesi

Parfüm tercih ederken tereddüt yaşayanlar için pratik ve özel bir seçim olan burcunuza göre kokular, karakteristik özelliğinizi yansıtacak olan parfümler için aslında geniş bir yelpazesi olan şişelenmiş güzel koku çeşitleri arasında ''tamda benim istediğim gibi'' diyebileceğiniz bazı koku kombinasyonları içerisinde yer alan kokuları burada gruplandırdık. Kullanıcı kitlesinin faydalanabileceği yazımızda belirtilen kokular geniş araştırma yapılarak düzenlenmiştir.

Buradaki yazımızda özel markalı parfümlerden bahsedilemeyecektir, yalnızca hani tür notalardan oluşan parfümler sizler için kişiselliğimizi yansıtacaktır ve size özel olmasının sebepleri nelerdir, burçlar parfüm bu konulara değinilecektir.

Eğer burcunuzun özelliklerini taşıdığınıza inanıyorsanız aşağıda belirtilen kokular büyük bir ihtimalle seçim tercihiniz olacaktır. Burçlara yaklaşım olarak gerçekçi bir bakış açısı sunarız herhangi bir marka tavsiyesinde bulunmadan koku ambiyansı nasıl olmalı reklamsız biçimde;


Burcunuza Özel Parfüm Önerisi

Burcunuza Uygun Parfüm Önerisi

Aşağıda bulunan burçlar ve parfümlerde yer alan özel tavsiyelerimiz içerisinde burçlara özel yaşanan sorunlara sağlık açısından faydalı olabilecek önerilerimiz yer almaktadır.

Koç Burcuna Özel Parfüm Koku Seçimi


Özelliği: Dinamizm ve enerjik bir kişilikleri ile daima başarıyı gözetleyen bir bakış açısı içerisinde kararlılık ve süreklilik yayan bir enerjisi olduğu, cesaret ve atılganlık ile başarıyı elde edenlerin burç özelliği taşımaktadır. Enerjik olmasıyla birlikte telaşlı olmalarına istinaden burca göre parfüm önerimiz bu yönde yapılmıştır.

Kokusu: Lavanta ve Manolya

Öneri: Fujer ailesi grubundan kullanılan koku kombinasyonu içerisinde kokunuz olan lavanta da bu grup içerisinde , Lavanta ve Gül muhtemelen bu telaşınızı alacak kokular arasındadır. Parfüm notaları içerisinde bulunması faydanıza olacaktır.

Boğa Burcuna Özel Koku Seçimi


Özelliği: Zorlukların üstesinden gelebilen, sakin ve dostane kişilikleri vardır, çevresini koruma içgüdüsü ile hareket ederler. Alınganlık ve benim-sellik konusunda zaafları vardır, Önerimiz bu doğrultudadır.

Kokusu: Karanfil

Öneri: Kaygı ve tasa alınganlık için koku grupları içince Citrus ailesi kokuları ile birlikte kaygılanmayı atmanız için Bergamut, Sardunya, Sandal Ağacı, Sedir Ağacı, Paçuli, Lavanta, Mandalina, Papatya kaygılanmayı önleyici kokular arasındadır. bu koku grupları kullanmak istediğiniz parfüm notaları içerisinde olmasına özen gösteriniz.

İkizler Burcu Parfüm Önerisi


Özelliği: Hiperaktif bir yapıya sahip olan ikizler canlı ve hareketli olmak onların olmazsa olmazıdır. Etkileyici bir konuşma yapısına sahip olan ikizler burcu, yeni şeyler ilgi odağıdır ve bunlarla uğraşmak onların hoşuna gider, çabuk sinirlenme ve asabiyet görülebilir,

Kokusu: Yasemin

Öneri: Öfkelerini ve asabiyetlerini kontrol altına alınabilen bazı kokular ise şu şekildedir. Yasemin, Papatya, Bergamut, Paçuli, Ylang Ylang, Portakal, Gül koku ambiyanslı parfümler kullanımı önerilir.

Yengeç Burcu Parfüm Tavsiyesi


Özelliği: Duygusallık ve ince ayrıntılar bu burcun genel özellikleri arasındadır, merhametli, iyi niyetli ve yumuşak bir huya sahiptir. Giyim konusunda kendilerine öz güvenleri yüksektir. Koruyuculuk özelliğine sahip bir burçtur. Duygusal konularda hassas olmaları kendilerinde bir rahatsızlanma hissi yaratabilir.

Kokusu: Misk, Müge ve Leylak

Öneri: Duygusallık problemleri yenmek için, Fesleğen, Sandal Ağacı, Frankincense, Zencefil, Greyfurt, Biberiye, Yasemin, Limon, Bergamut, Paçuli, Nane kokulardan oluşan parfüm nota karışımlarını deneyebilirler.

Aslan Burcu Parfüm Önerisi


Özelliği: Liderlik özelliği ile karizmatik kişiliği, cömertlik ve planlama yapabilen, aslan burcu, zayıf noktalarından birisi pof pof lanmayı sevmeleri ve daimi maraton içerisinde olmaları, öfke gibi bazı rahatsızlıkları görülebilir.

Kokusu: Portakal çiçeği, misk ve gül

Öneri: Aslan burcu zaaflarından biri bir şey için endişelenmeleri, bunun için koku türleri, Yasemin, Bergamot, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı koku karışımlı parfüm notları içeren kokular kullanabilirler.

Başak Burcu Koku Önerisi


Özelliği: Çalışkan ve yardımsever kişiliğinin yanında temizliği ön planda tutan başak burcu, ilerleyici adımlar atmak için disiplinli olmayı seçen başak burcu kayda değer şeyler elde eder, mükemmeliyetçi kişilikleri kendilerine bazen zorluklar çıkarabilir.

Kokusu: Leylak, Sardunya ve Limon

Öneri: Fazla mükemmeliyetçi olmaları onları, bazen kederli düşünce belirebilir,başak burcuna özel koku önerimiz ise Gül, Vetiver, Sandal Ağacı, koku karışımlarından oluşan parfüm kullanmaları yararlı olacaktır.

Terazi Burcu Parfüm Koku Önerisi


Özelliği: Bu burcun simgesinde de belirtildiği üzere adaletten ve barıştan yana tavır alırlar, Saygı ve zariflik onların güzelliğine güzellik katan bir etkendir. Gösterişten hoşlanma konusunda abartıya kaçabilirler.

Kokusu: Yasemin, Gerdanya ve Orkide

Öneri: Gül, Bergamut, Papatya. Terazi burcuna göre kokular içerisinde tavsiye edilir.

Akrep Burcu Koku Önerisi


Özelliği: Fedakar bir karakteristik özelliği taşıyan akrep burcu, zorluklara göğüs germe ve enerjinin burcu olarak da görülür, Sezgili ve kararlılık konusunda ileri seviyede yer alırlar. Duygularının derinden yaşamaları onara zarar verebilir.

Kokusu: Misk ve Manolyadır.

Öneri: Duygularının derin yaşaması neticesine bağlı bazı sorunlar belirebilir bu kokular akrep burcuna özel tavsiyedir. Limon, Bargamut, Frankincense, Zencefil, Fesleğen, Greyfurt, Yasemin, Sandal Ağacı, Paçuli, Nane, Biberiye, kokulardan herhangi birinin yer aldığı parfüm kullanmaları önerilir.

Yay Burcu Parfüm Koku Önerisi


Özelliği: Yeniliklere yelken açan ve kişilik karakteristiği hoşgörülü olma özelliği yay burcunun en güzel özelliklerindendir, asalet ve cömertlik ile süper bir dost tur. İyi niyetlilik ve girişimci olma kabiliyetleri içerisindedir.

Kokusu: Nergis, Menekşe ve Zambaktır.

Öneri: Yay burcuna özel olarak parfüm notalarında bulunan Bergamut, Papatya ve Gül koku ambiyansları deneyebilirler.

Oğlak Burcu Parfüm Koku Önerisi


Özelliği: İnançları ve etik konularda oldukça sağlam bir gösteriş sergileyen oğlak burcu sabırlı, mantıklı bir şekilde hayata bakış acısı ile sorumluluk sahibi kişilikleri barındırır. Fazla meraklı olmaları konusunda ön plandadırlar. Hareketsiz bir yaşam sürmeleri oğlak burcunun eksi yönlerindendir.

Kokusu: Çam, Kamelya ve Fulyadır.

Öneri: Yorgunluk ve hareketsiz bir yaşama karşı tatlı çiçek gruplarından faydalanabilir, bular Leylak, Gardenya, Menekşe, Yasemin gibi koku notalarından oluşan parfüm kullanabilirsiniz.

Kova Burcu Parfüm Koku Önerisi


Özelliği: İnsancıl bir kimliğe sahip kova burcu, vicdanı elden bırakmayan bir karakteristik özelliğe sahiptir. Özgürlüğe ve bağımsızlığa önemli ölçüde düşkündür, üstün yetenekleri içerisinde sağduyu yatar, ihmalci olmaları bazen kendilerinde sıkıntılı durum yaratabilir.

Kokusu: Menekşe, Yasemin ve Sümbüldür.

Öneri: Elinizden gelmeyen bazı olaylar karşısında kederlenen kova borcu insanı bunu Gül, Vetiver. Sandal Ağacı, kokularından oluşan bir parfüm size iyi gelecektir.

Balık Burcu Parfüm Koku Önerisi


Özelliği: Hislerinin kuvvetli oluşu ve duygusal olması empati kurma yeteneğinin yükselmesine katkı sağlar, Karşısındaki herhangi bir canlıya şefkatli oluşu ve duyarlı davranması balık burcunun üstün yetenekleri içerisindedir. Kendine has yüksek değerde bulunan bazı şeyleri küçük görmesi yenmesi gereken huylarındandır.

Kokusu:Limon Çiçeği, Kiraz Çiçeği ve Zambaktır.

Öneri: Kendini endişe içerisinde bulduğu zamanlarda Bergamot, Sandal Ağacı, Sedir Ağacı, Yasemin, kokularından oluşan parfüm kullanmaları iyi gelecektir.

Hastang: #BurçlarParfümü #BurçKokuları

Bir önceki makalemizde yer alan ödül almış parfümlerin erkek vitrinlerinde yer alan parfümlerden bahseden ''En Güzel Erkek Parfümleri'' adlı makalemizde parfüm oscarı sayılan 2016 yılında Fifi ödülleri alan parfümlerden bahsedilmektedir. Makalemize göz atmak için buradaki link adresimizden giriş yapabilirsiniz.