En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

En Güzel Erkek Parfümleri

Parfüm kimine göre karizmatik bir duruş sergilemenin yollarından biri, kimine göre öz güven veren bir tavrın rolü, kimine göre ise hayata bakışını yansıtan en güzel tamamlayıcısıdır. Sizlere ödülü parfümleri erkek kategorisi içerisinde sunmaya çalışacağız, en güzel erkek parfümleri tavsiyesini ödül almış, parfümörlerin hem fikir olduğu ve kozmetik dalında prestij sahibi firmaların önerdiği erkek parfümleri hakkında bilgilere yer vereceğiz.

İnsanoğlu her şeyin en iyisine layıktır, sözünü buradaki yazımıza rehber ederek erkek parfümlerinin en iyilerini, tercih sebepleri, nota ve aromaları ile birlikte sıralanacaktır, popüler erkek parfümlerinin top 5 olarak sunulacaktır. Yayınımızda ismi geçen, en güzel erkek parfümleri fifi ödülü alan ve parfüm vakfı ödüllerini alarak prestij sahibi olmaya hak kazanan kokulardan oluşmaktadır.

Netice itibari ile ''Ekmeği ekmekçiye ver bir ekmekte üste ver'' atasözü ile de vurgu yapılan konusunda uzman kişi/firmaların profesyonellik anlayışı açısından en güzel çalışmaların yapıldığı ve müşterilerine en iyileri sunmaya çaba sarf eden firmalar bu ödülü almaya hak kazanmıştır. parfümlerin oscarı olarak bilinen ve en iyileri seçmede uzman kadro yapısıyla prestij sahibi fifi ödülleri erkek parfümlerinin en iyilerini şu şekilde sıralamıştır.

Dior Sauvage (Man) Erkek Parfümü


2016 yılının Parfüm Vakfı ödüllünü alan Dior Sauvage (Man) en güzel erkek parfümleri içerisinde yapılan oylama sonucu ödül verilmiş şişelenmiş güzel koku olarak prestij sahibidir. Yılın en iyi medya kampanyası ve Tüketici seçimi olarak 2016 yılının en güzel erkek parfüm ödülüne layık görülmüştür.


2016 En İyi Erkek Parfüm

Dior Sauvage

2016 Yılının En İyi Medya Kampanyası ve Tüketimi seçimi Parfüm Vakfı Ödülleri Ödülünü Almıştır. Erkek kullanımı için


Özelliği; Özgürlüğün ve duyguların öyküsünü oluşturan lüks, şehvetli bir anbiyans yaratmak isteyenlerin kokusu, açık havanın ve esen rüzgarların serinliğini yaşamak isteyenlerin tercihi, canlı ve enerjik kokusu ile ferahlatıcı özellikleri ile dikkat çeken erkek parfümü, meşe yosunu ve ağaç reçinesinin yoğunluk oluşturduğu şişelenmiş güzel koku. 100 ML EDT erkek parfümü tüm tenler için uygun, temiz tene veya kıyafete istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Üst Nota; Karabiber ve bargamot
Kalp Nota;Sichuan biberi - lavanta - sardunya - pembe biber - paçuli - elemi reçinesi - vetiver
Alt Nota; Ambroxan - laden otu - sedir ağacı

Nautica Life Energy Erkek Parfümü


2015 yılında piyasada vitrinlerde yerini alan Nautica Life Energy Erkekler için parfüm Nautica tarafından üretilmiştir. en popüler erkek parfümleri arasında ilk sırada yerini alan parfüm parfüm vakfı ödülü almıştır. Yaşam enerjisini destekleyen özü ile ilgi çekici ve sıradışı bir parfümdür.


2016 Yılının En Popüler Erkek Parfümü

Nautica Life Energy

2016 Yılı Parfüm vakfı ödüllerinde en popüler erkek parfümü ödülünü almıştır, Erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.


Özelliği; Şeffaf cam tasarımı ile yaşam enerjisini tetikleyen nautica life energy erkek parfümü en güzel parfümler kategorisinde popüler olmayı başararak yeni heyecanlar arayanlar için romantizim ve yeni deneyimleri yaşamak için ideal bir kokudur.

Üst Nota: Deniz notaları, bergamot ve greyfurt oluşturmaktadır
Kalp Nota: Ada - Lily - Of te vadisi ve sarmaşık vardır,
Dip Nota: Vetiver - sedir ve misk ten oluşur.

Tom Ford Venetian Bergamot 250 Ml Erkek Parfüm


Diğer bir parfüm oscar ödülü olarak bilinen en iyi erkek parfümleri arasında lüks olmayı başaran ve lükslük olarak ödül sahibi olan parfümlerden biride Tom Ford Venetian Bergamot 250 ML erkek kullanımı için şişelenmiş güzel koku. İlhamını Venetikten alan bergamot parfüm mükafatında en lüks parfüm dalında ilk sırada yer aldı.


2016 Yılı En Lüks Erkek Parfümü

Tom Ford Venetian Bergamot

2016 Yılının En Lüks Parfüm ödülü sahibi, 250 ml. şişesiyle Erkek Kullanımı İçin.

Özelliği; Fresh ve zarif kokusuyla büyüleyen bergamot Venedik'in ilgi çekici görselliği ile özdeşleştirilen Tom Ford Venetian Bergamot man parfüm şişesi ve eskiye dayanan kalitesi ile parfümörlerin gözdelerinden

Üst Nota: Turunçgiller - Taze Bergamut - Pembe Karabiber - Madagaskar Karabiberi -Tarçın parfümün üst noalarını oluşturmaktadır.
Kalp Nota: Madagaskar - Çin Manolyası - Ylang Ylang - Gardenya orta notalarında yer alan kokulardır
Alt Not: Kavrulmuş Tonka Ağacı - Damla Sakızı Reçinesi - Avusturya Sandal Ağacı dip notalarında yer alıyor.

Black Opium Yves Saint Laurent Erkek Parfümü


2016 parfüm oscarları olarak parfüm dünyasında çokça bahsedilen fifi ödülünü en çok tüketici dalında tüketici seçimi olarak ödül kazanan en güzel erkek parfümleren bir tane side Black Optium Yves Saint Laurent Erkek Parfümü oldu tüketicilerin yoğun ilgisini çeken en iyi parfümlerden birisi.


2016 Yılının Tüketici Seçimi Erkek Parfümü

Black Opium Yves Saint Laurent

2016 Parfümü Fifi Ödüllerinde yılın en fazla tercih edilen tüketici parfümü olarak seçildi.


Özelliği; Tutumunda ve sitilinde gayet şık ve çekici olmayı başaran siyah afron hayatı tutkuya dönüştüren ve yaşamı bir oyun alanı olarak görenlerin kokusu adrenalin ve enerji veren aroması ile adından çokça bahsettirdi. Gece kullanımına daha yatkın bir koku

Üst Nota: Potakal çiçeği- penbe biber ve armut
Orta Nota: Siyah kahve ve yasemin
Alt Nota: Vanilya - paçuli ve sedir dip notalarını oluşturuyor

Sable d'Or Armani Prive Unisex Parfüm


Diğer bir ödüllü parfüm Sable d'Or Armani Prive Unisex kullanılabilir niteliği taşıyan şişelenmiş güzel kokulardan parfümlerin en iyilerini seçmede deneyim sahibi ödül töreni fifi parfüm ödüllerinde en sıra dışı parfüm olma kategorisinde ilk sırada yerini aldı. hem erkek hemde bayan kullanımına uygun unisex parfüm şişesi ve kokusuyla sıradışı özelliğini yansıtmış,


2016 Yılının En Sıradışı Parfümü

Sable d'Or Armani Prive Unisex

Parfüm Fifi ödüllerinin düzenlendiği törende 2016 Yılının En Sıra dışı parfümü olarak seçildi

Özelliği: En moda kokuların iksirini taşıyan Sable d'Or Armani Prive Parfüm büyüleyici ve etkin kokusuyla vitrinlerde yerini almıştır, Akdeniz kumuyla ilham alan armani 2016 yılının en güzel parfümlerindendir.

Üst Nota: İris - Kakao Kabuğu - Vanilya başlangış notalarında yer alıyor
Orta Nota: Menekşe yaprağı - Benzoin kalp notalarında
Alt Nota: Tanka fasulyesi ve sandal ağacı dip notası

Bundan bir önceki yazımızda afrodizyaklar hakkında bilgilere yer verilmektedir afrodizyak nedir ve ne işe yarar konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buradaki Afrodizyak Ne İşe Yarar linkimize tıklayınız.