En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Cinsel Parfüm Nedir?

Erkek yada bayanlarda seksüel hislerin azami biçimde yaşaması için koku yolu ile algılanarak, cinsel cazibeyi arttırarak, kişilerde afrodizyak etkisi yaratan esans karışımı ile oluşan şişelenmiş güzel kokulardır. 2. Bir kriter ise; feromon hormonu (koku yoluyla algılanır, fakat koku değildir.) salgılayarak seksapaliteyi yükseltmek için kullanılan spesiyal parfüm çeşididir. Feromon hormonu ile daha fazla bilgi için yazımıza göz atabilirsiniz.


Cinsel Parfüm Nedir

Cinsel Parfüm Hakkında

Cinselliği arttıran kokuların karışımından oluşan ve karşı cinse seksüel isteğin artmasında faydalı olabilecek afrodizyak etkili veya feromon hormonu içeren parfümlerin genel adına cinsel parfüm denir.

Cinsel Parfüm Nasıl Kullanılmalıdır


Cinsel içerikli parfümlerin kullanımı da diğer parfümler ile eş değerdir. Nasıl kullanılması konusunda belirli kriterler vardır, burada önemi olan cinsel parfüm kullanacak bayan veya erkeğin amacı, kokuyu karşı cinse hissettirmek hedeflenmelidir. İnsan vücudunda belirli kokuların daha fazla kalıcı olması ve etkin bir biçimde salgılanması için parfümörler, sağlık sorunu oluşturmuyorsa (alerji vb.) nabız bölgelerine parfüm sürmelerini önermektedirler; bu bölgeler ise şu şekildedir.

➱ Boyun bölgeleri,
➱ Bilek kısımları ve göğüs bölgeleri,
➱ Göbek deliği ve çevresi (2016 tezi) (merkez nabız bölgesi olduğu için önerilir)
➱ Eklem bölgeleri kolumuzda bulunan dirsek bölgesi, bacak eklem ve omuz bölgeleridir.
➱ Cinsel uyarıcı parfüm sıkılacak yer, temiz olması önemli bir faktördür.

Cinsellik Parfümü Çeşitleri Nedir?


Cinsellik parfümü kullanımı açısında 3 grup içerisinde, marka olarak envai çeşit içerisinde yer alır, Bayan (Women), Erkek (Man) ve Unisex ( Hem erkek hemde kadın) şeklindedir. Burada internetten satışı yapılan deodorant, losyon veya kolonya gibi kozmetik ürünleri, cinsel istek arttırıcı (azdırıcı) parfüm çeşitlerde bulunur. Cinsel dürtüleri harekete geçiren parfüm, feromonlu veya afrodizyaklı kokuların karışımı ile harmanlanan kokulu parfümlerdir.

Cinsel Organ Parfümü Diye Bir Şey Var mı?


Cinsellik hayatımızın belirli bir parçasıdır evet fakat, bu işi menfaat haline getiren kişilere fırsat vermememiz konusunda bilgilenmemiz gerekmektedir. Cinsel organ parfümü olarak doğru olarak bilinen yanlış bilgiyi düzeltmek gerekir, parfüm şişelenmiş güzel kokuların bulunduğu esansiyel bir koku türüdür. Erkek veya bayanların cinsel organına sürülebilen bir parfüm yoktur.

Cinsel etkili bir parfümü cinsel organına sürmek veya sıkmak hoş olmayan bir terim, kulağa nahoş gelen bir ifadedir. Bu tür cinsel ürün, parfüm olarak bilinen fakat ereksiyon sağlayıcı veya cinsel ilişkiyi geciktirici özelliği bulunan sprey veya benzeri tarzda olan ürünlerdir ama parfüm değildir. Genellikle cinsel ilişki uzun sürer fakat uyuşma ve zevk potansiyeli düşüktür.

Cinsel Parfüm, Cinsel Gücü Arttırmaz, Cinsel İsteği Artırır


Bazı cinsel parfüm, seks gücünün arttıracağı görüşü yanlış bir görüştür, cinsel güç denildiğinde cinsel ilişki esnasında performansın pozitif şekilde aktif yaşanması ve uzun süreli bir ilişki yaşamak için güç sağlaması gerekmektedir, bahsi geçen cinsel istek uyandıran parfüm, arzu ve seksüel dürtüleri harekete geçmesini sağlar, seks yapmak için cazibe sağlanmış olur fakat performans için bunu söylemek doğru olmaz.

Sayfamızda yayına alınan bir önceki yayınımızda ''Orjinal Feromon Parfüm Nasıl Anlaşılır'' başlıklı makalemizde genellikle internet satışlarında fazlalaşan ve müşterilerin şikayetlerine sebep olan fason ve orijinal olmayan parfüm ile gerçek orijinal parfümler arasındaki farklardan konu edinilmiştir. Bu konuda daha fazla bilgi için linkimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

6 yorum

bende sizin yazınızda bahsettiğiniz gibi cinsel parfüm almak istiyorum sizden alsan indirim uygularmısınız numaramı sitenize gönderdim yardımcı olursanız sevinirim

gerçekten doğru burada yazdığınız gibi cinsel organ parfümü diye bir şey yok onlar sadce püskürtmeli spray

afrodizyak parfüm markalarıda bir cinsel parfüm katogorisindedir, feromon parfüm markalarıdı bu şekildedir.

cinsellikte etkili ise bende satın almak isterim kullandığımda memnun kalırsam bu markayı arkadaşlarıma ve çevreme önerebilirim iletişim kısmından numaramı gönderiyorum ilgilenin lütfen

en etkili cinsel parfüm markası hot diye bir marka bildiğim kadarıyla ayrıca bu marka diğer cinsel ürünleri de üretiyormuş

cinsellikte en etkili olan dünyaca ünlü bir marka varmı acaba