En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

En İyi Azdırıcı Parfüm Tavsiyesi

En iyi azdırıcı parfüm önerileri, beklentileri ve daha fazlası Kayratürk kozmetik ürünleri firma olarak üretici sıfatında değil, pazarlama ve dağıtım işleyişi olarak faaliyet göstermektedir. Kurumsal firma politikalarımız doğrultusunda ziyaretçilerimize en iyi hizmeti vermek Kayratürk firma politikalarımızdandır. Bu doğrultuda ''cinsel içerikli parfüm'' seçiciler ve müşterilerine doğru bir yol haritası belirleyerek, öneri ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak uyarıcı parfüm seçiminde genel kriterlerin ne olduğu konusunda aşağıdaki maddeler haline özelliklerini sıralayacağız.


En İyi Azdırıcı Parfüm Tavsiyesi

Cinsel Parfüm Tavsiyesi

Cinsellik yönünden etkili parfümlerin kaba tabiri ile azdırıcı parfümlerin ne gibi özellikleri olması gerektiği ve bu konu üzerinde bir kaç marka parfümün çeşitleri hakkındaki önerilerimiz bulunmaktadır, öncelikle afrodizyak etkili olması veya feromon hormonu salgılar nitelikte olması tavsiyemizdir.

Azdırıcı Parfümde En İyilerini Bulma Önerileri


➡ Cinsel içerikli olması ve buna istinaden pheromone (feromon) hormonu formülüze (katkılı) edilmiş olmasına dikkat ediniz.

➡ Feromon katkısının parfüm içerisine ne miktarda eklendiği hakkında bilgi edinin % 97 ye varan feromonlu parfümler bulunmaktadır.

➡ Bu parfümler genel olarak yurt dışından ithal edilir ve feromon yazısı ''Pheromone'' olarak ingilizce yazılır.

➡ Feromon hakkında iyi bir araştırma yapın. Feromon nedir buradaki linkimizden tüm detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz.

➡ Cinsel yönden uyarıcı parfümün kokusunu pek önemsemeyin, çünkü feromonlu bir parfüm deneyecek iseniz muhtemelen kokusu pek hoşunuza gitmeyebilir, önemli olan etkisidir.

➡ Piyasada fazlaca bulunan bir parfüme epeyce bir reklam bütçesi harcanmış ama parfümün kendisini ''kaldır at'' denecek cinsten parfümleri almayın!

➡ Kullanıcıların şikayetlerini ve önerilerini okuyun ve değerlendirin.

➡ Feromonlu bir parfümü, afrodizyak etkisi yapan bir parfüm ile karıştırmayın.

➡ Satın almada hemen karar vermeyin ve site ve tavsiyelerimizi değerlendirmeye almanızı öneririz.

➡ Azdırıcı parfümün şişesi hoşunuza gidebilir fakat önemli olan içeriği ve etkisidir. İlk etapta şişesinin güzelliğine kanmayın!

Azdırıcı Parfümde Marka Önemlimi?


En iyisini bulmak ve satı almak istiyorsanız tabi ki marka önemli, fakat feromon parfüm satışı yapan firmaların çoğunu hiç duymamış olabilirsiniz. Yani; bir kenzo marka, veya dp yada dolce gabbana gibi kozmetik sektöründe parfüm kategorisinin büyük bir kısmını elinde tutan markaların pheromone içerikli azdırıcı parfüm üretimlerine nadiren rastlanır. Bu konuda en iyi marka HOT markası olarak görünüyor Hot markası ayrıca cinsel ürün üretiminde ileri uçlarda olan bir firma ellerinden gelen en iyi feromonlu parfümü üreteceğini ve bu safhada, şişelenmiş kokular içinde kendini yenilediği konusunda yeni ürünler çıkararak kanıtlamıştır.


Bundan önceki yazımız olan Edp ve Edt Parfüm Nedir başlıklı makalemizde parfümlerde saf yoğunluk ve konsantre aromasında önemli olan edp parfüm ve edt parfüm nedir bilgiler yer almaktadır.

7 yorum

önerinizi dikkate aldım bu tür konuların epeyce araştırılması gerekiyor hemen azdırıcı parfümü almak sakıncalı bence

sizler gerçek anlamda bu işin uzmanı olmuşsunuz arada sırada denk gelirsem yayınlarını takip ediyorum bende bu sektör içerisindeyim hatta rakip sayılırız ama tebrik etmeden geçemedim helal olsun

en iyi olarak hot markasını duydum sizlerde aynı görüştesiniz galiba hotmarkası sadece cinsel ürünler üreten ve pazarlayan bir firma onun çin tercihim ondan yana sizlerede öneririm

azdırıcı parfüm markaları önemli olduğu kadar etkilide sizinle aynı görüşte değilim,

parfüm markası gerçekten önemli tabi şunu önemle vurgulamak gerekir ki bu azdırıcı sektörünü iyi bilmek gerekir ve firmaların kaliteli olup olmadı ile ilgili bir konu

yorum yazmadan önce düşündüm ama kendimi tutamadım bu tür ürünlerin gerçek anlamda etkisi ne kadar

cinsel ilişkiye heyecan katan bir ürün kokular parfumeler bu işte uzman benimde favorim losyonlar