En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Parfüm Nereye Kaç Fıs Sıkılır

Burada bayan ve erkek kullanıcılarının parfümleri bazen defalarca üstüne veya tenine sıkarak yanlış bir şekilde kullanılması, farkında olmayarak olsa da parfümün sıkılmaması gereken yerlere fıs fıs latarak aldığı parfümü heba eden parfüm kullanıcıları için bir kaç metin şeklinde doğru bir parfüm kullanımı nasıl yapılır uzmanların önerdiği açıklama yapacağız.


Parfüm Nereye Kaç Fıs Sıkılır

Parfüm Nasıl Kullanılır

Parfümleri kullanırken tavsiye eden parfümörlerin genel olarak uygulamayı önerdiği yöntemler, 15-20 cm mesafeden 3-5 fıs sıkılarak kullanılması uygundur.

Parfüm Vücudumuzun Nerelerine Sıkılır


 • Boyun bölgelerine
 • Göğüs bölgelerine
 • Eklem bölgelerinin arka taraflarına bilekler veya bacak arkalarına kalıcılığı desteklemek için bu yöntem uygundur.
 • Omuzlarınıza sıkılır
 • Göbek deliği tezi 2016 parfümörlerin görüşlerinden biridir, ayrıntılı haberi okumak için buraya tıklayın.
 • Saçlarınıza en uygun parfüm sıkılacak bölgeler bunlardır.

Doğru Bir Parfüm Kullanımı Nasıl Yapılır.


 • Öncelikle temiz bir ten veya temiz bir elbisede parfüm kullanmak oldukça faydalı olacaktır, yani etkisi güzel sonuçlar verir.
 • Parfümü üzerinize fıs olarak sıkacağınız uzaklık yaklaşık 15-20 cm olmalıdır bir veya bir bucuk karış mesafesinden parfümü üzerinize veya teninize fıslatırsınız.
 • Buradaki amaç parfümün dağılarak üzerinize aks ettirilmesidir, tane tane olması kokunun etkisini artıracaktır.
 • Bayanlar için şu yöntemi de parfüm konusunda uzman kişiler önermektedir, parfümü sıktıktan sonra saçlarınıza yayılması için altından geçmeniz önce parfümü fıslatarak altından geçersiniz.
 • Elbisenize veya vücudunuza defalarca parfüm sıkmak karşı tarafı rahatsız edecek yoğun bir koku salgılar onun için kokunuzu az ama öz olacak bir şekilde kullanın.

Parfüm Günde En Fazla Kaç Defa Kullanılmalı


Kimi insanlar bu durumu çok abartarak günde 5-10 hatta 20 parfüm fıs fıslatıyor uzmanlar bu konuyu bakın şu şekilde açıklıyor.
Parfüme kullanımı günde en fazla 2 iki defa yapılmalı sabah yeni kıyafetlerinizin üzerine evden çıkmadan 1 bir defa kullanmanız kafi gelir fakat ihtiyaç halinde akşam iş veya eve dönüş sonra sıkmak isterseniz bir defada bu şekilde kullanmanızı öneriyorlar. Çok fazla parfüm kullanılmamalı Aksi takdirde baş ağrısı veya farklı rahatsızlanmalara neden olur.

Bundan bir önceki yazımız olan Kadınları Tahrik Etme Yöntemleri başlıklı makalemizde kadınların tahrik olmalarını sağlayan açıklamalar yapılmıştır, Amerikada yapılan araştırma sonuçları 1000 kadın üzerinde bakın kadınlar nelerden tahrik oluyor.

19 yorum

teşekkür ederiz gerçekten güzel ve açıklayıocı bir bilgi vermişsiniz uzmanlarda gerçekten sizin dediğiniz gibi bahsediyor.

kullanmasını bilmeyenler için güzel bir açıklama olmuş teşekkürler

gerçekten parfüm kulanımı için gerekn bilgi ve tecrübeleri aktaran bir konu olmuş saolul varolun

parfomo kullanmasını biliyorum ama daha fazla bilgi edinmek göz çıkarmaz her halde

3 fıs sıkmanız yeter bence abartısına kaçmamanızı öneririm bahsedildiği gibi acayip itici bir koku meydana getirmeyi kimse istemez galiba tabi parfümünüzü ne alırsan 1 tl ye satanlardan almadınız ise :)

bende katılıyorum insanlık hali parfümün naSıl kullanıldığı bilinmeye bilir bilmemek değil öğrenmemek ayıp der atasözü

For ladies, this method also proposes experts in perfume perfume

How To Use The Right Perfume. Perfume, Perfume Our Bodies Per Day The Maximum Number Of Times To Use It

Use a maximum of 2 per day on perfume should be done twice on your new wardrobe before you leave the House in the morning, 1 one-use comes in the night work or you have to suffice, but squeeze after return home

First of all, clean skin, or use a clean dress perfume will be quite useful, so effect results.

Some people that she's exaggerating day 5-10 or even 20 fıslatıyor see about this perfume FIS experts explains as follows.

parfüm Men is a woody, floral and refreshing fragrance. Top notes are mandarin orange, markaları ve özelikleri ile alakalı violet leaf and Artemisia. Middle notes are cedar, white pepper and nutmeg. tam bir tuhaflık var Base notes are white musk, vetiver and tonka bean.aşk parfümü alışkanlık olmuş

süper ötesi mükemmel ürün, Fiyat veya fayda oranı üstün hizmet

kimi kişiler parfümü alıp parfümle adeta banyo yapar gibi her yerine sıkıyor dıarıya çıkınca kokmayacak hissine kapılıp bunu yapanlarda var ama nitekiminde o fazla parfüm kokusu insanları rahatsız ediyor kaş yapayım derken göz çıkartmak gibi

bence de sizlerin bahsettiği gibi az ve öz olmalı parfümümü 3-4 defa fıslatmak işimizi görür 15-20 cm uzaklık bu fpüskürtmeler için ideal bir mesafe ne çok yakın nede çok uzak tam kıvamında

parfümü kullanırken önce kokusunu test etmek şart zaten bir kaç defa kullanılan şişelenmi güzel koku etrafa mis gibi bir hava ambiyansı uygular bundan sonra düzene girer ve sonraki günler kaç defa sıkılması gerektiği konusunda denetim olur.

işinizi ciddiye alan bir firmasınız sizleri normal mağazanızdanda tanıyorum burda internette sizi görünece şaşırdım açıkcası kayratürk selamlar sizlere

bu tür konular basit gibi görünüyor ama gerçekten ihtiyaç duyulan bir şey bu ben parfümümü her zaman boyun bölgelerine ve bileklerime sıkarım

dünyanın en iyi parüfmünü nereden bulabilirim en pahalısı olacak