En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Kadınlar Nasıl Tahrik Olur Yöntemleri

Kadınları tahrik etmenin kimilerine göre bir çok yolları ve yöntemleri bulunmaktadır fakat araştırmalar neyi gösteriyor birde olaya bu yönüyle bakalım Amerika da yapılan bir araştırmada kadınları nasıl azdırabiliriz. Formsante dergisinde uzmanların 1000 Amerikalı kadın üzerinde yapılan araştırmada kadınların neler yapıldığında tahrik oldukları araştırılarak 8 madde halinde sunulmuş bakın bunlar neler.

kadinlar nasil tahrik olur yontemleri


Saçlarına Dokunmak


Bu dokunuş bayanların hoşuna gittiği ve kendisine sevgi gösterisinde bulunan kişiye ilgi duymasını sağladığı bir olgudur. Ayrıca kafa derisinde milyonlarca sinir ucunun bulunması uyarılmayı da etkileyen faktörlerden biri, bunu yapmanız karşı cinsin çok hoşuna gideceği ve tahrik niteliğinde olduğunun göstergesidir.

Ellerinizin Bacaklara Koyarak Dokunması


Bu bilinen bir kadın azdırma yöntemlerindendir, ama kadınlarım bu araştırmada belirttiği konuların başında gelmektedir. Elinizin bacağına dokunması onun heyecanını yükselterek tahrik edecek yollardan biridir.

Spor Yaparak Nefes Alıp Verişinizi Hızlandırın


Spor yapan erkeklerden neredeyse tüm kadınlar hoşlanır tabi sevgilinizin daha çok hoşuna gider ama uzmanlar iri yapılı kaslardan bahsetmek yerine endorfin salgılamasını göz önüne alarak bir yöntemden bahsetmiş, cinsel ilişki esnasında da buna paralel olarak salgıladığımız hormonların çalışmasını hedef göstererek spor yapılmasını önermişler.

Omzunu Öpmesi Tahrik Edici


Vücudun bilinen bölgeleri dışında bazı bölgeleri ile temas halinde olmak onları daha çok tahrik eden yollardan bir tanesidir, bu omuz veya kulak memelerini öpmek gibi kadınların tahrik olmalarını veya heyecan duymalarını sağlayabilir.

Jean Pantolon Giymekte Tahrik Edici Oluyormuş


Aslına bakılırsa konu ile pek alakalı gelmeyebilir fakat bu pantolonu kadınlar tahrik edici olarak buluyorlarmış fakat hüner pantolonda değil vücutta bulunan bacak kaslarının gösterilmesi veya karın kaslarının dışarıdan belli olacak şekilde olması asıl tahrik edici yanı bu.

Sabun Gibi Kokması


Sabun vücudunuzda doğal hormonların devreye girmesini tetiklediğinden bahsediliyor yani burada kokuların bir bayanı tahrik etmede önemli bir rol oynadığını savunuyor.

Köpük Banyosu Yapmak


Vücudunuzun rahatlaması ve ılık su vücudumuzun deri altındaki sinir uçlarını uyararak rahatlama hissi uyandırıyor. Araştırmayı yapan dergi son olarak şu maddeyi göz önünde bulundurmuş.

Hiç Tanımadığınız Bir Adamla Göz Göze Gelmek


İlginçtir ama bir tanımadığın birisi ile göz göze gelmenin de cinsel yönden kadınları tahrik edici olduğu söyleniyor, bunu şu şekilde açıklıyor, bir ile göz göze geldiğinizde beyinde farklı algılar oluşuyor ve cinsellik düşüncesi de bu olgular arasında yer alıyor.


Bundan bir önceki yazımızda Parfüm Nasıl Kullanılmalı başlıklı makalemizde parfümlerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında önerilerimizden bahsedilmektedir.

11 yorum

bu güne kadar hiç bilmediğim şeyler öğrendim ama bunları da denemek cesaret ister eşiniz olması lazım

hiç bilmediğim şeylerle karşılaştım bir kadını tahrik etmek için jean pantolun mesela

bende sizinle aynı kanıya vardım kadınları tahrik etmek için ilginç yöntemler

kadınları tahrik etmek gerçekten marifet ve uğraş isteyen bir şey hemen öyle kolay olacağını sanıyorsanız avcunuzu yalayın derim

bu mevzu derine benziyor bir bayanı tahrik etmenin yolu ona güzel hediye almaktan ve pahalı restorantlar da yemek ısmarlamaktan da geçer bu yöntemi de göz önünde bulundurun

nedenki senin hiç kız arkadaşı olmadı mı ve onu tahrik etmek için bir çaba sarf etmedin mi?

kadınların tahrik olmak için her hangi bir çabaya ihtiyaç duymaz ona sadık olun ve onu sevin yeter

ellerini bayanların bacaklarının üzerine konması onu heyecanlandırır bu yöntem oldukça etkilidir. güzel sözleri kulağına fısıldamakta faydalı olabilir

kadınların en ilginç bulduğu tahrik olma yöntemlerine yer vermişsiniz bence bir bayan bunların hiç birinden zevk almaz

en azından bir kaç güzel söz yeterli fısıltı şeklinde olursa bir bayanı baştan çıkartacak şeklinde olmalı

kokuların veafrodizyak ürünlerinde kısmen faydasını görebilirsiniz ama en iyi yöntem bire bir kendinize olan öz güveninizi ona yansıtmak ve sizi bir kadının cesur bulması aranacak niteliklerdendir