En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Erkekleri Etkilemenin Yolları

İnternet ve bilişim çağının başlamasıyla bayanların ve erkeklerin etkilemenin yol ve yöntemlerini araştıran, bu konuda internet üzerinden bir çok içerik, video veya resim bulabilirsiniz, daha öncesinde kendi yöntemlerinizi kullanarak bir erkeği etkilemenin yollarına başvururken şimdi ise bilim ve araştırmaların yoğunluğu erkekleri nasıl etkileyebilirsiniz hakkında bir çok araştırma, makale ve internet üzerinden yapılan anketler bulunmaktadır. Bu sizin için bir avantaj halinde günümüzdeki yerini alıyor.Erkekleri Etkilemenin Yöntemleri

Erkekleri Etkilemek

Erkekleri etkilemenin en güzel yöntemi doğal davranmaktır, gülümsemeniz, konuşmanız veya kokunuzun karşı tarafa hoş gelmesi onun en sevdiği tarafınızı oluşturur.

Erkekler Nelerden Etkilenir


Erkekler nasıl hareketlerden etkilenir, bir erkeği etkilemenin yolları ve yöntemleri hakkında kısa ve öz başlıklar halinde toparlamaya çalışacağız. En çok erkekleri etkileyen şeyler nelerdir göz atalım.

Etkileyeceğin Erkeğe Samimi Bir Şekilde Gülümseyin


Samimiyet bu işin ilk kuralı arasındadır. Etkilemek istediğiniz bir erkeğe samimi bir şekilde gülümsemeniz ona doğal olduğunuzu göstermeniz onun hoşuna gidecektir, yapmacık hareketlerden ve davranışlardan kaçınmanız bayanların aleyhine bir davranış olacaktır.

Beden Diliniz İle Onu Kendinize Çekin


Erkeklerin ve kadınların en çok hoşuna giden şey beden dilidir bir erkeği etkilemek istiyorsanız, beden dilinizi iyi bir şekilde kullanmanız gerekir, burada yaptığınız mimik ve davranışlar samimi bir iltifat şekli haline getirebilirsiniz.

Pozitif Enerjiniz Ona Yansıyacaktır 


Bu olgu bilim dünyasında da kanıtlanan bir şeydir, uzmanların pozitif bir kişi ile birlikte olan birisinin yanındakinin enerjisinden kendine yansıdığı ve bu şekilde hayata ve insanlara daha ılımlı ve enerjik bir şekilde baktığı bilinen bir gerçektir. Bir erkeğin yanında hep of layıp puflarsanız sizden sıkılacaktır ve bu birliktelik fazla sürmeyecektir. Fakat gülümsemeler, olumlu düşünceler olduğu zaman size yaklaştığını ve daha fazla ilgi odağı olduğunuzu göreceksiniz.

Risk Almaktan Korkmayın


Özgüven hem hayatın içinden hemde birliktelikler arasında gerçekten insanı dim dik ayakta tutan ve kişide karizmatik bir olgu yaratan şeydir. Onun için ilk fırsatta ilginizi saklamak yerine ona bir şekilde ifade edin bunu üstü kapalı bir sözcük veya davranışla yapabilirsiniz.

Göz Teması Kurmanın Erkekleri Etkilemenin Etkili Yollarından


Uzmanlar aşık ve sevgini göstergelerinden en önemli bir faktör olarak gördüğü göz temasını iyi kullanmanız gerekir. Sözcüklere dökülmeyen ve söyleyemediğiniz şeyleri gözlerinizle söyleyin, sevginizi gözünüzde gören bir erkeğin sizden etkilenmemek gibi bir şansı kalmamıştır çünkü onu gözlerinizle etkilediniz ise ona bir türlü büyü yapmış onu kendinize hipnoz etmiş olursunuz.

Kokunuz Ona Çekici ve Güzel Gelmeli


Kokunuzun seçimini iyi yapmış olmalısınız ama bunu abartılı bir şekilde olmamalı karşı cinsi kendine çeken ve cezbeden bir parfüm seçimi yapabilirsiniz.

Daha önceki makalemiz olan Parfüm Nereye Kaç Fıs Sıkılmalı başlıklı yazımızda parfüm kullanımı için kolaylık sağlayan ve hangi mesafeden parfüm sıkılmalı ve kalıcılığı nasıl arttırılmalı konularından bahsedilmektedir.

19 yorum

bu konuya dahil edilecek erkekleri etkilemenin o kadar yoları varki ama tabi bunlar bir başlangıç için yeterli gibi yinede sağolun

erkekleri etkilemek aslında çok basit bende bir formül var ama söylemem ;)

kadınların erkekleri etkilemek gibi bir şey yapacaklarını sanmıyorum

bayanların dikkat ile okuması gereken bir yazı gerçekten müşteri memnuniyeti veren bir makale

erkekler nasıl etkilenir bayağı uğraş sarf ettim ama burada yeterince bilgi buldum yoruldum da artık teşekkürler

yanlış anlamazsanız bu yazı hakkında bir kaç önerim olacak erkekği etkilemenin yolu boğazından geçer bunu unutmuşsunuz hatırlatayım dedim.

neden sadece kendi çevrene bakıp karar vermek doğru değil milyonlarca kadın erkekleri etkilemek için bir şeylerin peşinde hemidende bu işi ustaca yapıyorlar

meraklandırmayı nede çok seviyorsunuz lütfen söyleyin bizimde bilgimiz olsun.

bende erkekleri etkilemek son madde çok güzeldi gerçekten

nerede ve neden erkekleri kedine çekmek ve tahrik etmek konusunda kızlar çok meraklı

bu tür yolları araştırdıktan sonra işe koyulmam gerekiyor hadi bakalım ne olacak

ee tabi bu kadarı önemli ve markaları da vermişsiniz. Erkeğe Samimi Bir Şekilde Gülümseme en ideali bence

bir kadının bir erkeğe Pozitif olan Enerjisini Yansıtmak mantıklı ;)

bir erkeği etkilemenin en kolay yolu onun karşı cinse olan zaaflarını bilmektir ve bunu uygularsanız kolayca onu elde edebilirsiniz, kokunuzunda etkileyici olması olasılığı artırır.

ben elimden geldiğince tolerans tanıyorum elimden geleni ardıma koymuyorum yaa dönüp bi yüzüme bak kaçan kovalanır misali bu söz gerçek.

hani derler ya ilk görüşte aşk ilk bakışta birini etkilediniz etkilediniz yoksa sittin sene bu işin olması kolay değil ilk bakış her zaman etkilidir.

bir kişşi bir kişiyi etkilemek istiyorsa öncelikle birbirlerine olan ilgisi ve alakası önemlidir bu hem erkek için geçerli bir neden hemde kadın iin geçerli bir neden kanınızın birbirine ısınması ve kaynaşması gerekli

pozitif enerjinizi ona yansıtmalısınız oksa bön bön bakmak bir şeye çare değildir. sadeece bakışlarda kalır ve kişinin içini dökmesi ve açık sözlü olması bu yolların başında geliyor

aşkın aldatması ve erkeklerin en kolay içimde kadınları aldatması aklıma geliyor erkekler hemen aldata bilir ama bayanlar için o kadar kolay değil onu etkilemenin yollarından biriside sadık olmak samimiyet