En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Pheromone İçeren Parfümler Nasıldır

İnternet üzerinde bir çok kişinin pheromone içeren parfümler hakkında bilgi almak istedikleri fakat güvenli bir kaynak bulamadıkları sitemize gelen yoğun sorulardan bir kaçı pheromone parfüm kullanmak istiyorsunuz fakat nasıl ve ne işe yaradığı konusunda pek bilginiz yoksa bu parfümler hakkında kısa ve bilgilendirici bilgiler bulabilirsiniz.

(İngilizce) Pheromone ismini pek az duymuşsunuzdur fakat bunun bir cinsel isteği arttıran hormon taşıyıcı manasına geldiğini, feromon adı altında daha fazla kullanıldığını ve bayan veya erkek için cinsel azdırıcı parfümler içerisinde kullanılan bir hormon türü olduğunu burada ayrıca belirtmek isteriz.


Pheromone İçeren Parfümler Nasıldır

Cinsel Pheromone

Müşteri ve alıcı kitlesinin son zamanlarda yoğun ilgisini çeken pheromone parfümlerin kullanıcılar tarafından özelliklerinin az bilinmesine istinaden, etkili ve orjinal olmasını sağlayan bazı faktörler yazımızda belirtilmiştir.

İçeriği Pheromone Olan Parfümler Nasıl Anlaşılır.


  1. Özellikle Üzerinde Pheromone yazılı olanları tercih etmelisiniz, bazı aldatmaya yönelik sitelerden alış-veriş yapmayınız ve tür parfümlerin orijinallik konusunda özenli bir şekilde araştırma yapınız.
  2. Eğer ürün fiyatı çok ucuz ve müşteriyi kandırmaya yönelik parfümleri almaktan kaçınmalısınız. Buna bir örnek olarak içerisinde feromon bulunan ve ml 100 olan bir parfüm almak istiyorsanız, 250-350 tl arasında bir fiyatı vardır.
  3. Tabi burada bir önceki maddede belirttiğimiz parfümün içeriğinde saf feromon hormonunun % kaç olarak kullanıldığı da önem arz etmektedir.
  4. Pheromone hormonu taşıyan parfümler özellikle HOT markası çok hafif kokmasına rağmen pheromone içeren parfümler arasındadır. Ama sanmayınız ki her hot markası orjinaldir. Onun için sağlam ve güvenilir sitelerden alış veriş yapınız. Kozmetik firması olarak bu tür parfümler şirket bünyemizde mevcuttur.
  5. Siparişiniz elinize ulaştığında bandrol kontrolü yapıp barkod sorgulama sitelerinden barkodu sorgulamanızı tavsiye ederiz.
  6. Durun..!! sadece barkod kontrolü ile bu işi bittiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz, bu barkod okuyucular sadece o ürünün yasal olup olmadığı ile ilgili yani; yasal bir ürün ama tanıtımlarını feromonlu parfüm, pheromone içerikli olarak yapıyorlar ama aslında alakası yok.

Pheromone Parfüm İçin Tavsiyeler


Pheromone İçeren Parfümler Nasıldır sorusuna elimizden geldiği kadarı ile araştırma ve tecrübelerimize dayanarak sizlere bir kaç yanıt vermeye çalıştık umarım parfümlerin pheromone içerenleri hangileri bir kaç detay sunmaya çalıştık. Orjinal feromon parfümü nasıldır, özellikleri ve içeriği nedir daha fazla bilgi edinmek isterseniz linkimize tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Azdırıcı Parfüm Kullananlar Dikkat başlıklı makalemizde sizlere daha güvenilir bir alış veriş yapmanız için kritik önerilerine yer veriliyor.

17 yorum

pheromoneden anladığım parfümlerin içinde kullanılan bir tür salgı

benimde sizlerden bi ricam olacak bu bilgileri vermeye devam ederseniz parfümler hakkında dah ayrıntılı bilgi sahibi oluruz teşekkür ederiz.

pheromone içeriklimidir bu söyledikleriniz

ya bende çok etkili bir parfüm arayışı içindeyim etkisi nasıl acaba

bu parfümleri nerede bulabilirim azdırıcı niteliği taşıması lazım

içeriği pheromone olanlar satış yapılıyor mu acaba

feromon orjinal ise işe yarıyor yoksa umudunuzu kesin derim ben saf feromon pheromone olması lazım seksy

içeriği pheremone olduktan sonra gerisi hallolur merak edilecek bi şey yok

dos doğrusu ne biliyormusunuz? arkadaşlar saf bir feromon denemeniz tabi bulursanız banada haber verin

saf feromonu hemen bir bakışta bulabileceğine sen inanmıyorsun beni neden yönlendiriyorsun özelikleri nedir bir onu bulalım ilk önce etkilimi etkili değilimi bi bak bi sor.

bu site veya diğer sitilerden satın alabilirsin, ama güvenli bir alışveriş olsun istiyorsan burayı tercih etmeni tavsiye ederim. ben aldım orjinalliği konusunda kafanıza takılan bir şey olmasın. 90 puan veriyorum.!

pheromone diğer ismi ile hormon salgılayan bir tür salgı kişilerde cinsel istek uyandıran bir madde ben bir filmde görmüştüm hatta o film popüler kumarhne soygunu yapıyorlar erkeğin biri kadını oyalamak için bu feromon denen şeyi boynuna sürüyor kadın acayip bir şekilde etkileniyordu ama bu parfüm gibi değildi saf feromon du

net bir biçimde etkisini almak istiyorsanız içerisindeki feromon oranının yoğunluğu önemli eğer feromon oranı yüksek ise o koku işe yarar

benimde duyduğuma göre feromon oranının yoğunluğu parfümde bozulmalar yaratıyormuş ne kadarı doğru ne kadarı yanlış tam kestiremiyorum

genel olarak pheromone parfüm kullanan birisi olarak sizlere bir kaç tüyo vereceğim mağdur duruma düşmeyin arkadaşlar ilki aldığınız kutu üzerinde pheromone diye bir yazı göreceksiniz bu tür parfüm feromon içerirve cinsel amaçlı kullanılır ikincisi, feromon oranına bakınız ve son olarak ta markasının kalitesine bakınız bu üçüne bakmanız sizi yanıltmaz

eğer elirli markalar arasında bir puanlama yaparsak bu kategoride hot feromon parfüm % 80 puan alır benden zaten Türkiye de pek bu tür ürünlerin orjinalini bulamazsınız hot markasına bakın

ben bir keresinde almanyada bu ürünleri satan bir mağazaya girdim oradaki kadının dediği en etkili olanı saf feromon muş ama bunu maalesef çok yüksek fiyatlara bulurmuşuz ayrıca bahsettiği bir şey daha bu saf feromonu kozmetikciler parfümler içerisine katıyormuş yani anlıyacağınız gerçekten fiyatı pahalı