En Etkili Feromon Parfümler Baştan Çıkarıcı Parfümlerde % 25 İndirim 2017 Yılının En Sexy Parfümleri Kokunuzla Büyüleyin 1 Sıkışta Etkilemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Azdırıcı Parfüm Kullananlar Dikkat

Burada ki yazımıza istenen amaçlardan en önemlisi cinsel isteğin artmasına yardımcı olacak parfümlerin (azdırıcı parfümlerin) kullanılmadan önce hangi kriterler doğrultusunda karar vermenizi sağlayacak, orijinal olmayan, sahte ve fason ürünlerden sizlerin uzak durmanızı sağlayacak bazı durumlardan bahsedilecektir.

Genellikle bu tür azdırıcı parfüm kullananlar diğer kullanıcılara bir uyarı niteliğinde yorum yapmaları nasıl ve hangi tür sitelerden satın almaları ve nasıl kullanmaları gerektiği konusunda, internette bulunan web siteleri üzerinden yorumlamalar yaparak uyarı niteliğinde parfümü almadan kişilerde belirli bir izlenim bırakarak satın alma veya almama kararı vermelerini kolaylaştırmaktır. Aşağıdaki ayrıntılı açıklamalarda azdırıcı parfüm kullananlar nelere dikkat etmeli ve nasıl tercih yapılmalı hakkında bilgilendirici yazımız bulunmaktadır,

Azdırıcı Parfüm Almadan Önce Dikkat Edilecekler


Öncelikle seksapalitesi yüksek koku tercih edecek kişilerin, bahse konu olan parfüm çeşidi olarak 2 (iki) sınıf içerisinde inceleme yapmaları önerilir, bunlardan birincisi kişilerde cinsel etkili seks isteğinin artırılmasına yönelik olan Afrodizyak parfümlerdir. Bu cins etkili kokular kişilerde cinsel çekicilik yaratarak etkili bir performansın sağlanmasında yardımcı olan şişelenmiş güzel kokulara verilen isimdir, afrodizyak parfümlerin afrodizyak etkisi yaratması için içerisindeki koku karışımlarının parfüm notalarının en iyi biçimde konsantre edilmeleri gerekmektedir. Onun için böyle bir parfüm alma tercihi yapmadan önce dikkat edilecek kriterlerden bir tanesi budur. Şişelenmiş güzel koku içeriğinin afrodizyak etkisi yapan kokulardan oluşması ve bu kokuların parfüm aromasında güzel bir şekilde kullanılmasından ibarettir.

2. seçenek olarak ise feromon hormonu salgılayan parfümlerin seçimidir, feromonların insanlar üzerindeki etkileri gözlemlenmiş ve koku alma duyumuzun üst tarafında VNO adı verilen organın bu hormon salgılamasının algılandığı yer olarak tespit edilmiştir, aslında orijinal isim olarak ''feromon parfüm'' diye bilinen google aramalarında azdırıcı parfüm adı verilen bir koku diyebileceğimiz fakat kokusu olmayan hormon salgısı veren parfumelerdir. Bu tür bir marka parfümü almadan önce dikkat etmeniz gereken etkenlerin en başında pheromone içerikli olması ve bu pheromonenin parfüm içerisinde kullanılma yüzde % sine bakara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kullanıcılar için gayet güzel bir fikir alıp verme, memnuniyet veya memnuniyetsizliklerini belirlemede bir fizibilite oluşturur, gerçekte pheromone olarak bilinen ve kişilerin cinsel isteklerini artıran bir hormon niteliği taşıyan parfümler Türkiye'de gayet göz alıcı rağbeti sürdürülmektedir.


Azdırıcı Parfüm Kullananlar Dikkat

Azdırıcı Parfüm Almaya Kararlı İseniz

Bu türden kokuların satış noktalarının azlığından kaynaklı olması ve sahte üretilen parfümlerin azdırıcı parfüm olarak sunulması satın alacak kişiler için bir çok satın alma virajı barındırmaktadır, Sitemizde güvenilir bir şekilde alış-veriş yaparak orjinal parfüm satın alabilirsiniz.


Kayratürk Kozmetik ürünleri olarak internette arama deyimi ile azdırıcı parfüm kullanan kişilerin yorumlarını alarak sizlere bir ön araştırma raporları olarak sunmak istedik. Bu tür parfümleri almadan dikkat edilmesi gereken bir kaç hususu maddeler haline aşağıdaki şekilde açıklamaya çalıştık. Bu çalışmalarımızın tamamı kapsamlı bir araştırma neticesinde oluşturulmuştur.

Azdırıcı Parfüm Kullanmadan Önce Okuyunuz


  1. Afrodizyak etkili parfümlerin feromon (pheromone) ile karıştırıldığı, feromon parfümler hormon salgılaması açısından ve cinsel isteği artırması açısından daha etkili olduğu.
  2. Bir çok azdırıcı parfüm diye satılan sahte ürünleri aldıkları ve neticede kullanan kişilerin memnuniyet oranının azaldığı.
  3. Bilimsel olarak bazı parfümler içerisinde pheromone hormonlarının kullanıldığı fakat bu tür ürünleri orijinal firmalardan alınmadığı için kullananlar da hayal kırıklığına uğradığı.
  4. Dikkatli bir şekilde alış veriş yapılmaması neticesinde azdırıcı parfüm diye satılan sahte ürünlerle hatta feromonla hiç alakası bulunmayan parfümlerin feromon içerikli diye satın alındığı,
  5. Azdırıcı Parfüm ile alakalı olmayan ürünler satıcı firma tarafından gönderildiği, bu tür olaylarda müşterinin parasının sahtekarlık yapılarak alındığı.
  6. Pheromone parfümlerin ml açısından dikkat edilmedi sonuç olarak kullanacak kişilerin şikayetinin arttığı. (Alacağınız parfümlerin ml oranını (büyük veya küçük şişesi) sorunuz ve bu şekilde hareket ediniz)
  7. Müşteri gizlilik ve güvenlik ilkelerine uyulmadığı, müşterilerin rencide edildiği yoğun araştırmalarımız neticesinde görülmüştür.

Kayratürk Kozmetik Güvenli Cinsel Parfüm Temini 


Kayratürk Kozmetik firmamızın bu tür alışverişlerde müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu ve geri dönüşümün %90 civarında olduğunu belirlemiştir. Firmamız bu tür parfümleri resmi dispiratörlerinden temin ederek siz kullanıcılarına güvenli bir şekilde sunar.

Bir önceki yazımız olan ''Afrodizyak Etkili Parfüm'' başlıklı makalemizde afrodizyak etkili kokulardan, özelliklerinden, etki ve tercih sebeplerinden bahsedilmektedir. Bahse değer yazımızı okumak için burada ki linke tıklayabilirsiniz.

15 yorum

azdırıcı parfüm kullanmadan önce okuyunuz arkadaşlar

bunlara uyacağım bir tane almak istiyorum sitenizden

gerçekten dikkat edilmesi gereken şeylere yer vermişsiniz tebrikler

azdırıcı parfüm olarak en iyisi hangisi acaba

öncelikle azdırıcı parfümleri bulabileceğim bir güvenli site arıyorum

azdırıcı parfüm kulanma dan önce gerekli bilgiler az kişinin dikkatini çeker ama başarılı bir makale

gerçekten almadan önce okunması gereken güzel ve faydalı bilgiler bence bi okuyun derim

dikkat olarak vurgulamalarımızla gerçekten dikkat edilecek öneriler var

hmm bilmediğim özellikte etkili bir yazı olmuş uyarınız için ayrıca sizlere teşk ederim.

azdırıcı bir losyon veya deodorant ta olabilir eğer bilgisi olan varsa bu siteyi takip ediyorum yorum yaparsanız benim için önemli dikkat etmem gerektiğine inanıyorum ve aslında google profilim var ama gizliliğe saygılı olunmasını temenni ediyorum onun için gerçek ismimi yazmak istemedim

pheromone yazsın üzerinde ve mümkünse edp olsun kalıcılığı uzun sürsün diyorum yani

bilgilendirici yazınız için teşekkür ederim gerçekten denildiği gibi bu ürünlerin azdırıcı niteliği olmasa da olsa da bunu böyle lanse edip satış yapıyorlar, gerçek olanları yok değil ama onunda sitesini bulmak kolay değil

dikkat etmemiz gereken şeyleri zaten siz yazmışsınız ama bendende bir hatırlatma olsun azdırıcı parfüm orjinalini bulursanız işe yarıyor

cinsel parüfümün etkileri var ama bahsedilen tesiri değerlendirmek doğru olurmu bilemiyorum bu kişinin kokulara karşı olan duyusununda büyün ölçüte rol oynuyor

cinsel yönden azdırıcı koku kullananlar sizlerinde görüşleriniz almak isteriz sonuç olarak çok okuyan değil çok yaşayan bilir derler